UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mówiłem, że to zwykła atlantycka, POdżegacka, zrodzona w umysłowych bólach w Langley realizowana via Nowogrodzka propagandówka w ramach NATOwskiej wojny informacyjnej? Mówiłem. A ja się w takich przypadkach raczej nie mylę:) Przestraszyli się PiSiaki propagandowej obsuwy oraz medialno-wyborczej POrażki, to i z budowy kaźmirzowego płota chwilowo zrezygnowali; ale jak znam życie, to niestety nie na długo; #warmongers; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    22
    lubie.kefir(2022-10-27)
  • @lubie.kefir - Czytając od dłuższego czasu tutaj te twoje wypociny to wiem na 100% że mylisz się we wszystkim. Pomyliłeś się studiując pomyliłeś co do pracy pomyliłeś się co do partii bo wywili na zbity pysk. Twoje życie to jedna wielka komunistyczna pomyłka. Po raz któryś się pytam gdzie odpowiednie służby ktore zajmują się ściganiem takich ludzi jak Ty propagujących ustrój totalitarny jakim jest komunizm. Kto w końcu zacznie sądzić i karać zwilenikow mordercy Putina?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2022-10-27)
  • @Niszczlewactwo - Fakt, ze brunatni głupcy nie rozumieją ni w ząb niczego z moich, nie aż tak przecież skomplikowanych tu komentarzy, świadczy jedynie o tym, że jesteś jeszcze bardziej przytrybiony na rozumie, niż ustawa przewiduje. Zawsze możesz mnie przecież pozwać, sieczkobrzęku - boisz się kolejnej kompromitacji publicznej, tchórzliwy trollu ze Szczytna?:) [Zdj. Mówimy TAK pokojowi i współpracy między narodami, mówimy NIE! kapitalistycznym zbrodniarzom i podżegaczom wojennym oraz ich nadwiślańskim, coraz bardziej brunatnym a sprzedajnym kundlom na dolarowej, krwawej smyczy. ] #szuje, #kundlizm &#warmongers; #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    lubie.kefir(2022-10-27)
  • @lubie.kefir - A na czyjej smyczy Ty się tak ośmieszasz lewacki kundelku bez sukcesów i przyszłości? Kto ci płaci że popierasz tych zbrodniarzy z Rosji? Ile trzeba dać ci kasiory żebyś robił z siebie idiote i jeszcze się tym chwalił? Napisz szczerze co w życiu osiągnąłeś że tak się wymadrzasz? Całe życie tylko ujadasz skamlesz aby cię tylko ktoś zauważył u dał " dobrze płatny stołeczek" bo jesteś nierób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Niszczlewactwo(2022-10-27)
  • @lubie.kefir - Chłopie ogarnij się masz ponad 40 lat nadal jesteś samotny znajdź kobietę załóż rodzinę poczuj smak odpowiedzialności radość bycia rodzicem. Znajdź sobie uczciwą dobrze płatną robotę aby móc się samemu utrzymać nie prosząc innych o pomoc. Naprawdę skoro jesteś tak bystry jak tu nie raz już się chwaliłeś nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tej roboty. Bądź jeśli chcesz tym komunista tylko nie zaprzeczaj faktom nie pisz nowej historii. Bądź otwarty na wiedzę nowe horyzonty rzucające światło na zbrodnie komunistów. Po co robisz z siebie cały czas przepraszam za słowo idiote? Skoro do tej pory nikt cię nie zauważył nikt nie poparł w jakikolwiek wyborach nikt sam nie zadzwonił z dobrą pracą to już po ptakach. Zegar biologiczny nieubłaganie tyka a ty za przeproszeniem nadal w czarnej dupie. Jak tu piszą co niektórzy za obrażanie innych za ich poglądy za oczernianie nikt ci emerytury nie da chyba trzeba się pogodzić z tym faktem. Przemyśl swoje zachowanie. Bez urazy.
  • @lubie.kefir - Tego twojego bełkotu nie da się zrozumieć.
  • @lubie.kefir - Jakoś Putinowi i Rosjanom od kilkuset lat nie pasuje pokój i współpraca. Tylko oni wywołują wojny w Europie. Zawsze napadają na sąsiadów, zawsze chcą nimi sterować, szkodzić im i obrażają ciągle np. Polaków. czy Estończyków. W dodatku przez dziesięciolecia okradali okupowane kraje i do dziś Rosjanie nie oddali tego co ukradli. Nie przeprosili za 1920,za 1939,za łagry, za miliony ludzi, których mają na sumieniu.
  • @Niszczlewactwo - Nie dyskutuj z nim. Znam takich i ich propagandę za pomocą memów. To umysły nie do odzyskania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    pilot147(2022-10-28)
  • @Niszczlewactwo - Tak tylko dodam że pis jest bardziej komunistyczny niż lewica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Paweł 678(2022-10-28)
  • @pilot147 - Masz rację i naprawdę staram się olewać . Jednak czasem krew mnie zalewa gdy czytam te jego wypociny. Kiedyś czytając je zastanowiło mnie kim jest ten wieczny krytyk i wszechwiedzący człek. I postanowiłem to sprawdzić i udało mi się zdobyć parę cennych informacji. Otóż ten który wszystkich oskarża o brak kompetencji nieudolność i nieróbstwo sam nic nie osiągnął w żadnej dziedzinie swojego życia kompletnie nic he he. Nigdzie się zawodowo nie sprawdził. O sukcesach osobistych nie wspomnę bo szkoda czasu. Oprócz tego 99% komunistów w Polsce odcina się od niego twierdząc że nie potrafi logicznie myśląc. Chłop ciągle pisze ze jest przeciw przemocy i wojnie a sam wszystkimi pomiata chce wrogom ideowym stawiać szubienicę. Tego nie mogę zrozumieć i pogodzić się z takim stanem rzeczy. Nie potrafię zrozumieć dlaczego nikt nie zajmnie się jego profilem na fb gdzie jawnie staje po stronie morderców z Rosji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Niszczlewactwo(2022-10-28)
  • @lubie.kefir - Jaki dziś smak gruszki putina?
Reklama