UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mamy MME w piłkę nożną. Obserwując drużyny startujące w ME, zauważam wielkie zaangażowanie zawodników w grę zespołową. Jestem pod wielkim wrażeniem pasji z jaką piłkarze walczą o piłkę i zdobycie gola. Jednak jest wyjątek. Jest nim reprezentacjRP. W sumie nie ma obiektywnych przyczyn takiego stanu rzeczy, bo nasi piłkarze grają i trenują w różnych zespołach, w sporej części w tych samych w których trenują i grają zawodnicy, którzy teraz wNiemczech dosłownie gryząTrawę iWalczą jakLwy. Pozostaje motywacja. Nie wierzę w to, że polscyPiłkarze otrzymują za swoje występy jakieś groszowe wynagrodzenie. Myślę że chodzi tutaj oHonor reprezentanta swojegoKraju, którego u naszychPiłkarzy po prostu brakuje. Oni nie czują tegoPrestiżu, tejPresji i odpowiedzialności jaką jest noszenieKoszulki zOrłem na piersi. Ktoś może interpretować to jako celowePosunięcie aby nasPolaków jeszcze bardziejZdołować jako elemeSstrategii ciągłegoObniżania naszegoMorale. Widzę, że generalnie sprawyOjczyzny mamy wD….. Nawet w sytuacjach w których trzeba cośPoświęcić dla mniejszej grupyRodaków, aby ta grupa zyskała w międzynarodowym środowisku, wybieramyWyłącznie własnyInteres, nie poświęcającGrupie niczego, co wymagałoby od nas choćby odrobinęPoświęcenia. Tak więc zjawisko totalnejPrywaty stało się powszechne i dotyczy nas wszystkich. Zwyczajnie jesteśmy już mocnoZdemoralizowani.
  • @eh - I dopiero teraz takie wnioski? Ja to wiem od 30stu juz lat od okragłego stołu. Napiszę jeszcze więcej że komuniści mieli więcej przyzwoitości jak obecni rządzący od 30 stu lat.
  • @eh - Co jakiś czas obdarowujesz nas takim grafomańskim tekstem. Daruj sobie, poza mnóstwem błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w tekście dominuje frustracja z twojej własnej postawy życiowej. Twoje spostrzeżenia nie są warte funta kłaków. Sam niczego nie osiągnąłeś a zaglądasz innym do portfeli. Nie wypowiadaj się za ogół, to twoja marna postawa nie Nasza.
Reklama