UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie do pana komisarza, czy w trakcie prowadzenia pojazdu można obsługiwać smartfona, żeby się upewnić, że wjeżdżam na drogę publiczną? Czym optycznie różni się odcinek dojazdowy do parkingu pod Biedronką (ok.20 m. wzdłuż pawilonu fryzjera) od tej drogi publicznej, która wygląda jak odcinek dojazdowy do hurtowni położonych dalej. Otóż optycznie różni się długością. Długość jest jak wiadomo ważna, ale kodeks drogowy nie rozróżnia dłuższych i krótszych odcinków dojazdowych. Więc pan komisarz zamiast odsyłać kierowców do komputerowej ewidencji gruntów może postarałby się o postawienie tam odpowiedniego znaku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    4
    Czytelnik_(2022-06-08)
  • @Czytelnik_ - pan komisarz jest właśnie od mądrzenia się, a nie od stawiania znaków
  • @Czytelnik_ - Ten krótszy odcinek to parking wiec w czym problem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kierowca23(2022-06-09)
  • @Kierowca23 - A widziałeś tam znak parkingu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Czytelnik_(2022-06-09)
  • @Czytelnik_ - Ja nie widzę problemu. Łatwo jest tu odróżnić drogę od parkingu.
  • @Czytelnik_ - Idź ty chłopie lepiej oddaj tego kwita do urzędu i powiedź, że dostałeś niechcący. Tak będzie lepiej i bezpieczniej dla nas wszystkich. Mi nawet znaki nie są potrzebne, żeby odróżnić drogę publiczną od dojazdowej do posesji czy wewnętrzną. Skompromitowałeś się tym artykułem po całości i nie wybronisz tego.
Reklama