UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To moja pierwsza opinia na portelu. Mam kilka uwag do organizatorów: 1) dlaczego na telebimie nie pokazano wizyty Św. Jana Pawła II w Elblągu?, 2) w jakim celu wiceprezydent Elbląga Michał Missan w swoim przemówieniu odwołał się do aktualnego sporu politycznego, nie będącego w żadnym stopniu przedmiotem "Dni Papieskich, 3) brak zdjęć EOK "powala" 4) odrębną sprawą był, biorąc pod uwagę percepcję muzyczną słuchaczy w szerokim słowa znaczeniu - w dużej mierze (moim zdaniem) zły dobór repertuaru. Dowodem jest bis ( przyjęty z aplauzem) i brak utworów w sposób szczególny związany z "Twarzą" Totus Tuus, czyli z Papieżem Polakiem. A takich utworów jest wiele, w tym muzyka góralska ( w miejsce tańców węgierskich). 4) Pani Elżbiecie Szandrosze należą się gratulacje i dowody wdzięczności za Jej dzieło, ale przy okazji zabrakło za przykładem poprzednich lat, wizytówek wszystkich nominowanych w tym roku, chyba że była tylko jedna nominacja.
  • @eude - Ale "what a feeling" pasuje ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Melomanka(2022-10-21)
  • @Melomanka - Przeczytałem tłumaczenie tekstu tej piosenki. Moim zdaniem utwór nie pasował do tematu tego spotkania. Pozdrawiam melomankę.
Reklama