UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Gęsicki mam do Pana i całej redakcji Portelu prośbę, którą powtarzam od wielu lat zajmijcie się NASZYM MIASTEM i regionem i tylko tym. .. Wielką politykę zostawcie innym, jesteście portalem regionalnym i tym się zajmijcie. .. Co mnie interesuje jakieś TVNy czy inne dziadowskie gazety. .. Proszę zajmijcie się Elblągiem i tym co się dzieje w ratuszu i napiszcie wreszcie coś o układach panujących w tym mieście. .. Przykład z dzisiejszej waszej prasówki o taksówkarzach nikt im nie chce pomóc tylko jakieś śmieszne komisje tworzone przez współpracowników prezydenta[ale ile jest takich spraw spytajcie swoich czytelników]. Następny temat -, ,dolinka''-buduje się i ok, ale czy ktoś z ratusza merytorycznie tego pilnuje-zainteresujcie się ile materiałów budowlanych i innych, ,wsiąkło''. Tematów jest bez liku tylko trzeba się zainteresować[co Wam pozostawiam], a nie wychodzić ze sprawami które interesują nieliczne osoby. Tak dla jasności ja już od kilku lat nie oglądam telewizji, korzystam z internetu i platform steamingowych. Tak więc panie Gęsicki z partyjnym pozdrowieniem-mniej polityki, wiecej regionalności. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    14
    obywatel z elbląga(2021-08-10)
  • @obywatel z elbląga - Brawo.
  • @obywatel z elbląga - Wzruszający głos. .. nie trudno się było domyślić, że zaraz odezwą się lizizady PARTII umiłowanej i będą się starały zdyskredytować ten ważny głos w sprawie, która dotyczy nas wszystkich i jeśli będziemy stali jak bezwolne snopki słomy to w końcu się doczekamy, że PARTIA zrobi z nas wyściółkę w jakiejś gustownej oborze. Słodki jak sztuczny miód obywatelu z elbląga nie sposób odmówić ci racji w kwestii nieudolności zarządzania Elblągiem przez obecną radosną ekipę. Jednak jeśli masz wiadomości o kradzieży materiałów budowlanych z placu budowy to udaj się na policję i złóż doniesienie o przestępstwie, jeśli martwi cię ciężki los taksówkarzy to zostań ich głosem w radzie miejskiej i tam zrealizujesz swój plan naprawczy fatalnych rządów w mieście. Nie odmawiaj jednak Portelowi PRAWA, bo ma on taki obowiązek, angażowania się po stronie niezależności mediów. Pan Włodzimierz Gęsicki wie, że jeśli dziś nie zabierze głosu ON to jutro nie będzie miał kto zabrać głosu, kiedy do Portelu zawita komisarz PiSuarowy do spraw prawdziwości przekazywanych ludowi informacji w regionie Żuław. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    GłębokaMyśl(2021-08-10)
  • @GłębokaMyśl - Widzę że opacznie zrozumiałeś sens mojego wpisu. .. Mi chodzi o to aby Portel zajął się sprawami elbląskimi i tylko nimi i mnie jako czytelnika nie interesują sprawy polityczne które dzieją się w wawce, tylko tutaj na miejscu i chciałbym aby sprawy związane z moim miastem były najważniejsze. .. co do kradzieży na, ,dolince''to sprawę znam z opowieści osób, które tam pracowały i nie chciałbym aby miały kłopoty. .. , co do taksówkarzy to dlaczego ja miałbym startować na radnego-od tego są obecni radni i po to zostali wybrani, aby gdy mam sprawę idę do nich zgłaszam problem i czekam na rozwiązanie. .. Po to jest rada miejska aby służyć mieszkańcom. .. , ale co jest w chwili obecnej to widzimy-prezydent i radni nie chcą słuchać swoich wyborców i to jest przykre. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    obywatel z elbląga(2021-08-10)
  • @obywatel z elbląga - Nie interesują szanownego pana sprawy polityczne o zasięgu krajowym. PAŃSKIE PRAWO DO REZYGNACJI Z TAKOWYCH ZAINTERESOWAŃ JEST OCZYWISTE I W PEŁNI UZNAWANE. Stron na Portelu nie brakuje. GM zaradzi pańskiej niedogodności. Gdy otworzy pan link do artykułu, który będzie naruszał pańskie prawo do niezaangażowania w sprawy polityki krajowej, proszę natychmiast nacisnąć taką strzałkę wskazującą w lewą stroną a znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu pańskiego komputera. Kwestia "dolinki"- nie jesteśmy w maglu. Taksówkarze. Opisany stan niesie ze sobą fetor ciężkiego absurdu. Wymaga pan innych standardów pracy od radnych. Nie zoistali wybrani po pana myśli. Wyjścia są dwa. Zostać samemu radnym albo brać czynny i aktywny udział w kampanii wyborczej tak, by radni leniwi i nie spełniający naszych, jako mieszkańców, postulatów i potrzeb zostali z rady wyeliminowani na drodze demokratycznych wyborów. Co do uczuć zawodu wyrażonych w ostatnim pańskim zdaniu, GM zgadza się całkowicie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    GłębokaMyśl(2021-08-10)
  • @obywatel z elbląga - To, że Pan nie ogląda telewizji to nie znaczy, że portel ma o zmianach w tym medium nie pisać. A może ogląda Pan zagraniczne serwisy telewizyjne, albo zagraniczna prasę czyta, to też. pana sprawa. Portel nie musi spełniać Pana oczekiwań, proszę się przyznać jaką prasę polska Pan czyta. Hashtagi: #B7
  • @obywatel z elbląga - "co do kradzieży na, ,dolince''to sprawę znam z opowieści osób, które tam pracowały i nie chciałbym aby miały kłopoty. "- Art. 240.[Karalne niezawiadomienie o przestępstwie] § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118,art. 118a, art. 120-124,art. 127,art. 128,art. 130,art. 134,art. 140,art. 148,art. 156,art. 163,art. 166,art. 189,art. 197 § 3 lub 4,art. 198,art. 200,art. 252 lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mjr.Tom(2021-12-18)
Reklama