UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z wielkim niesmakiem przeczytałem ten ziejący nienawiścią do naszego rządu artykuł. Jak można zarzucać ludziom tak niecne intencję, to haniebne. Widać że kręgi liberalne chcą by wrogowie Polski przejęli nasze media i siały wrogą propagandę a może jeszcze lepiej mafię narkotykowe niech pióra tu brudne pieniądze i deprawują ludzi. Naprawdę wstyd takie artykuły publikować, gdzie etyka dziennikarska zapytuje, gdzie moralnośc i zwykła przyzwoitość. Naprawdę teraz dopiero widać jak potrzebny jest Nowy Ład nie tylko w sferze gospodarki ale także w wymiarze etycznym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    71
    160
    TeofilSkorupa(2021-08-09)
  • @TeofilSkorupa - Weź pigułkę lub zjedz snickersa.
  • @TeofilSkorupa - Teofil :-))), ty tak na serio????
  • @TeofilSkorupa - Dziękujemy ci Teofilu Skorupo. Nie wiem czy jesteś prowokatorem, czy tylko pożytecznym pisowskim idiotą, ale odwalasz tu kawał dobrej roboty obnażając głupotę tych rządów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    7
    patriot(2021-08-09)
  • @TeofilSkorupa - a ja jak zwykle z obrzydzeniem przeczytałem twoje wypociny
  • @TeofilSkorupa - A ty śmieciu nawet tu
  • @TeofilSkorupa - "Płaz w Skorupie. .. sam sobie sterem, żeglarzem okrętem. Panie "Skorupa"miałem Pana za osobę inteligentną, pisywał Pan niekiedy rozumnie. Dzisiaj pokazał Pan swoje oblicze, jako nieokrzesanego malwersanta i złośliwca, który szczeka. .. ale karawana ludzi mądrych, homo sapiens. .. pojedzie dalej, i przestanie czytać Pana chore, karkołomne i"tworkowe"wynaturzenia. @JPIII
  • @TeofilSkorupa - Teofil to taki lokalny jajcarz:)Jak mozna nie dostrzegać że to prowokator? Ja tam lubie jego teksty
  • @TeofilSkorupa - "a może jeszcze lepiej mafię narkotykowe niech pióra tu brudne pieniądze i deprawują ludzi. "GM spija łapczywie acz z pełnym podziwem ten akapit natchniony od samego moherowego mesjasza żoliborskiego od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny namaszczonego na jego wieczną chwałę ! GM nie może się nadziwić jak wiele mądrości i życiowego doświadczenia jest w stanie zakląć w prostym objawieniu człowiek pańskiego intelektu. Szanowny panie Teofilu gdyby był pan łaskaw w swej nieprzeciętnej mądrości wskazać akapity tego artykułu, które w pana umyśle zostały zakwalifikowane jako ziejące, w sumie bez znaczenia czym zieją, ale bardzo istotnym jest ich wskazanie i napiętnowanie, by nawet jednostki mniej wyczulone na manipulację mediów liberalnych mogły korzystać z pańskiej czujności i uczyć się od pana jak rozpoznawać wyżej wymienione, by już na etapie czytania móc odrzucić w pełni świadomie ich kłamliwy i pełen libertyńskiego jadu przekaz, który może wślizgiwać się jako gad oślizły a ziejący w ich umysły i tam dokonywać szatańskiego spustoszenia snując wprost do umysłu czytającego wredne umiłowanej sile przewodniej - PARTII idee wolności mediów, jednostki i komunikacji. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    GłębokaMyśl(2021-08-10)
  • @TeofilSkorupa - Skorupa, kłamca jesteś, przecież zawiesiłes pisanie swojej propagandy. Już Ci sugerowałam, załóż gazetkę propagandową, poseł Krasulski niech ją dofinansuje, w końcu w Sejmie milczy za nasze, za moje też. I to mnie oburza strasznie! Hashtagi: #Beta
  • @TeofilSkorupa - będzie zamiast nowy ład - kraj rad już był taki
  • nie pomoże
  • @TeofilSkorupa - Typowy inteligent PISOWSKI. Ciemnota i zawiść
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    pers29(2021-12-18)
Reklama