UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy przestaniemy sponsorować banderowców i wrócimy do normalności? Najpierw cyrk z kowidem który okazał się mega ściema gdzie nagle się okazało że foliarze mięli rację a później w ciągu jednego dnia kowid został obalony a na wokandę mediów głównego ścieku wskoczyła upaina gdzie jakiś minister ogłosił publiczne że teraz Polska jest sługa ukrainy! A później baranki się dziwią że inflacja wzbija się ku górze i wszystko jest drogie. Ostatnio prowadziłem dialog z takimi amebami które narzekały na ceny w sklepach i ceny paliw a po chwili wskoczyli na temat ukrainy i twierdzili że powinniśmy spełniać wszystkie ich rozkazy żeby nas ruscy nie atakowali. Więc NATO to jest jakaś fikcja i istnieje tylko teoretycznie? Dlaczego to my Polacy mamy się podkładać i łożyć na tą wojnę? Kiedy wreszcie polską będą rządzić Polacy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    23
    rozsądny(2023-06-20)
  • @rozsądny - To akurat jest temat bardzo niewygodny. Jak jesteś postrzegany na arenie międzynarodowej tak jesteś traktowany. Jak chłopiec nie poważny gracz. Wpompowanie ponad 50 miliardów PLN w pomoc Ukrainie a oni co dąsy i muchy w nosie. Czołgi za wolno, samoloty za późno itd. Armia oligarchów ukraińskich leży i pachnie sobie w Monako czekając na koniec konfliktu. Zarządzają miliardami USD mając w posiadaniu najważniejsze sektory biznesu na Ukrainie ale tak wygodniej. Szybko możemy popaść w poważne tarapaty z nacjonalistami ukraińskimi, którzy od hasła "Sława Ukrainie" przejdą na narrację "Lacham smert". Tłumaczyć strach.
  • @rozsądny - Tak NATO to fikcja. Mieli bronić każdego skrawka ziemi państw członkowskich, i co?? Spada jedna rakieta zabijając 2 Polaków (pod Przewodowem) - gdzie są Ci obrońcy każdego skrawka?? Następnie przez terytorium NATO leci rakieta, nie zauważona, przez połowę terytorium średniego Państwa członkowskiego, i co ?? NATO też nic nie wiedziało ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    okoniowaty(2023-06-20)
  • @okoniowaty - Wymienione zdarzenia pokazały że NATO to koń na glinianych nogach i istnieje tylko na papierze. Do tej pory nie ukarano winnych smierci dwoch polakow ktorych zabila rakieta, rakieta ktora niby byla ukrainska ale pentagon tak kazal tlumaczyc to pacynkom z polskiego rzadu jakoby to byla wina niczyja. Nie ma zadnych przeprosin od zaleckiego w sprawie smierci polakow. ten fakt juz powinien dac do myslenia. Druga rakieta rozbila sie w lesie przelatujac nad glowami zolnierzy amerykanskich stacjonujacych w orzyszu i po pol roku znalazl ja jakis grzybiarz. Dalej cisza. NATO to fikcja i trzeba byc naprawde naiwnym zeby wierzyc w pomoc tego sojuszu. W tym momencie jestesmy praktycznie latwym celem dla kazdego, wiekszosc naszego uzbrojenia zostala wyslana na ukraine i to za darmo. Płot budowany i pilnowany 24h/7 od strony bialorusi jest niczym skoro kilkaset kilometrow dalej ochodzcy moga przenikac przez wschodnia granice od strony ukrainy. jestem gleboko zaniepokojony bezpieczenstwem mojego kraju. zbrojeniowo stoimy obecnie gorzej niz w 1939 roku, wtedy tez liczylismy na sojusze i wiadomo jak to sie dla nas skonczylo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    rozsadny(2023-06-20)
  • @rozsądny - trollu putinowski. Mam nadzieję, że ABW zapuka do twojego domu
  • nazywasz mnie troplem putinowskim bo sie upominam o bezpieczenstwo mojego kraju czyli Polski? kim ty jestes? ruskiem, ukraincem czy czeczenem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    rozsadny(2023-06-21)
Reklama