UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To wszystko dzięki niezawistnemu i POLSKIEMU rządowi PiS
  • A ja myślałem, że to wszystko dzięki obywatelom, którzy zrzucili się na ten remont i dzięki pracującym tam ludziom.
  • Szkoda, że sądownictwo i prokuratura nie jest już tak niezawisła jak (nie)rząd pis, bo może wtedy, udałoby się to inwestycję z kpo zrealizować.
  • Jeszcze pewnie za pieniążki z KPO. , hipokryci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    elblążanin48(2023-08-09)
  • Gdybyś myślał to doszedłbys do wniosku że to dzięki PiS owi. PO i PSL rozkradli piniądze i piniędzy nie było i ludzie g... dostali.
  • @eee - To morze przypomnisz tu, myślicielu od "piniedzy", który rząd rozpoczął budowę drogi ekspresowej s7 i mowa tu o budowie, nie wymianie nawierzchni. W latach 2008-2011 długość dróg publicznych wzrosła o 7,55%, a w latach 2016-2019 o 1,11% ( dane z int. ). Włącz myślenie, bo widać, że robi to za ciebie tvp.
  • ja bym raczej powiedział, że to dzięki Tobie... bo jeśli pracujesz, kupujesz-płacisz podatki a to z nich są te inwestycje. Tak więc pomimo, że jesteś po prostu głupi, można powiedzieć, że jesteś współtwórcą tej modernizowanej drogi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    obserwator77(2023-08-10)
  • a ty powstałeś dzięki pęknięciu kondoma, niestety
Reklama