UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja wzywam do pokoju! Z Rosją i każdym innym krajem da się żyć w przyjaźni i szacunku. I nam ulży, bo nie będziemy musieli się zbroić, im ulży, że nie będą musieli się zbroić. Pieniądze, które zmarnujemy na nasze armie moglibyśmy przeznaczyć na współpracę: rury z ropą i gazem, węgiel i inne surowce. Moglibyśmy razem budować Nowy Jedwabny Szlak do Chin i zarabiać miliardy na cłach, będąc pierwszą granicą Unii Europejskiej. Nasze kraje by się bogaciły i rozwijały. Nasze dzieci mogłyby się wspólnie bawić. Kochani Rosjanie, nie wszyscy Polacy są Waszymi wrogami, pamiętajcie o tym!
  • Naiwny pogląd, zwłaszcza jeżeli inne państwo ma w swojej doktrynie poszerzenie swoich terytoriów o inne państwa. Nie można z każdym krajem żyć w zgodzie i pokoju. Historia dała dobitnie dowody, niektóre kraje rozumieją jedynie język siły.
  • Powielasz amerykańską propagandę o imperialistycznej Rosji świadomie, czy nieświadomie? Od 30 lat ciągle słyszę o tej złej Rosji, która chce podbić cały świat, a ja widzę jedynie Rosję, która broni prześladowanych ludzi. To, źe miliony ludzi sama chce w niej mieszkać i oderwać się od swoich krajów tylko mi pokazuje, że Rosjanie są dużo lepsi od Gruzinów i Ukraińców.
Reklama