UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No coś robić muszą aby skamlec o głosy i zaslonić 100 niespełnionych obietnic, a ludziom to dziś lata i powiewa
  • Beneficjentom tych przekrętów najbardziej to powiewa. Posiadłość w Karczowiskach Górnych to akurat klasyczny zakup na słupa.
  • może i słup, ale jak każdy do wykopania,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    81
    6
    suuuuuuuper(2024-04-03)
  • PiS napluł Ci w twarz, a ty mówisz, że pada deszcz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    94
    34
    Jegomość(2024-04-03)
  • Po 100 dniach działania kiedy PIS rzuca kłody pod nogi nie sposób ocenić działanie rządu, zapewniam że z czasem uporają się tymi co wierzgają nogami aby nie trafić za kratki za to co narobili przez 8 ostatnich lat. Przecież wiadomo że PIS specjalnie przeszkadza żeby móc wytknąć i rozliczyć że w 100 dni rząd nie spełnił 100 obietnic i krzyczeć że to kłamcy przed wyborami samorządowymi. łatwiej byłoby wskazać100 rzeczy, które PIS zepsuł w Szkolnictwie, Praworządności, Obronności, Służbie Zdrowia, Ochronie środowiska i na wielu innych płaszczyznach.
  • Może i nie spełnili obietnic na 100 dni, ale ciężko coś powiedzieć dobrego o partii która nawet stadniny koni nie potrafi porządnie prowadzić...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    10
    miswciazzywy(2024-04-03)
  • to po co te bezsensowne 100 konkretów na 100 dni, co oni mysleli? Nie widzieli jak działa ten rząd? Ja bym zrozumiał jakby tych konkretów zrealizowali chociaż połowę, a nie pare konkretów gdzie wystarczy machnąć ręką. Oni nawet nie mają odwag powiedzieć przepraszam za nasze oszustwo. Ja i tak wiedziałem że Tusk to oszust, ludzie zapomnieli jak rzadzili pierwszy raz i kazdy kto podniesie ręke za podniesiem podatków wyleci z mojego rzadu. I cyk podwyzki podatków :) Non stop na tych samych głosujecie. BETON. Missana tez wybierzecie bo lubicie to :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    19
    Tralala(2024-04-03)
  • @Tralala - Podwyżki będą teraz 5 proc VAT na żywność. w czerwcu na energię bo to dzięki rządom mafii PiS polska ma budżet na miejscu nus250 mld. a Polacy zadłużeni przez PiS na kilka bilionów. duda z Kaczyńskim betonują władze jak mogą Oni boją się odpowiedzialności karnej. zarzuty z kod. kk za chwilę i tak dostana. bo tych przestępców miejsce nie jest w Sejmie. w nlbrukseli tylko w wiezieniach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    Sprawiedliwość spoleczna(2024-04-03)
  • A tacy jak ty już tylko PiSkają.
  • @Sprawiedliwość spoleczna - Byli tacy co prosto z pudła do europarlamentu na obrady jechali, ale nie byli z pisu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    Naryjcileję(2024-04-03)
Reklama