UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zdaje się że do zawodówki nie idzie się po to żeby zdawac mature i iść na studia??!! Do zawodóki idą ludzie którzy nie koniecznie chcą i umieją i maja predyspozycje do nauki.... i bardzo dobrze bo mgr filozifi histori i innych kierunków którzy potem praują w McDonaldzie czy innym Lidlu nam już wystarczy.... brakuje ludzi pracy.... więc nie córka szcza na ten obowiązek i idze do pracy w zawodzie w któym sie uczyłą nie wydaje mi się żeby ktokolwiek jak ścigał za to... a poza tym to trzeba było o tym myśleć wcześniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    14
    eloEdukacja(2023-06-26)
  • @eloEdukacja - Oj człowieku, ty chyba też nie miałeś predyspozycji do nauki, patrząc po ilości błędów, jestem o tym przekonana.
  • @eloEdukacja - Ale ty jesteś prosty gbur. Poszedłem do zawodówki, bo w technikum zabrakło miejsca, skończyłem zawodówkę, potem technikum po zawodowe, potem poszedłem na studia, zdecydowanie nie pracuje w zawodzie, który mam na dyplomie i śmiem twierdzić, że zarabiam przynajmniej ze 3 razy więcej od ciebie na kierowniczym stanowisku. Kilku moich kolegów z klasy miało podobną ścieżkę rozwoju, więc twoje pojęcie o ludziach z zawodówek jest lekko mówiąc, słabe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-06-27)
  • @eloEdukacja - Tylko jeśli córka oleje obowiązek nauki przed ukończeniem 18.roku życia, to jej rodzicom grożą sankcje, w tym finansowe.
Reklama