UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oby PO-wcy przegrali wybory. Bo oni tylko przed wyborami udawają takich miłych, a po wyborach to co? Podwyższą wiek emerytalny, obniżą wynagrodzenia Polakom, zabiorą 800+, ukradną pieniądze z OFE. Będzie powtórka z lat 2007-2015
  • Ale rozumu ci nie zabiorą!
  • A co Ci PiS takiego dał. Inflację, żeby wszystko drożyzna zjadła. A może VAT obniżyli do 22%? Poza Rosją i Węgrami na wszystkich jesteśmy obrażeni a przez Ukrainę dojeni jak krowa.
  • Jak zabrać coś komuś, gdy on tego nie ma?
  • To wyobraz sobie co by było gdyby totalna rządziło. Jesień średniowiecza to zbyt łagodne określenie. Z resztą pewna symulacje tego co działo by się w kraju masz u nas w naszym grajdolku.
  • Jak to co by było jakby totalna rządziła: język niemiecki obowiązkowy i raportowanie do Berlina.
  • "język niemiecki obowiązkowy i raportowanie do Berlina. " Do kogo te wpisy? Wasi wyborcy naprawdę to łykają?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    14
    ­­­­­­Np.(2023-08-21)
  • @­­­­­­Np. - Poziom intelektualny przeciętnego wyborcy populizmu i socjotechniki spokojnie pozwala na uznawanie takich wpisów za prawdę objawioną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    11
    GłębokaMyśl(2023-08-21)
  • a to totalsi mają rozum? No patrz, człowiek uczy się całe życie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Skarabeusz(2023-08-21)
  • Obniżył wiek emerytalny do poprzedniego stanu, wolne niedziele od handlu, zwiększył stopę wolną od podatku dochodowego, obniżył podatek dochodowy, obniżył stopę bezrobocia do najniższego stanu w III RP. Skoro wolisz być niemieckim wasalem, tęsknisz za zbiorem szparagów, dietą "szczaw i mirabelki" i zakupami na zeszyt to głosuj na kamerdynera i jego wspaniałych kandydatów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    15
    Skarabeusz(2023-08-21)
  • @Skarabeusz - A pomimo to wszystko zdolność nabywcza zwykłego Polaka jest o 50% niższa. Dziękuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    9
    ­­­­­­Np.(2023-08-21)
  • @Skarabeusz - "Stopo wolna od podatku", coś ci się miesza, tacy jak ja nie zbierali szparagów, nie zaznali takiej diety, a zakupy na zeszyt nie były potrzebne. My pracujemy uczciwie i utrzymujemy tę patologię.
  • Z Putinem to raczej Donek się ściskał. Dwaj przyjaciele z boiska i maty.
  • @­­­­­­Np. - Widać że Ciebie to boli. Prawda boli.
  • @Qwe - Kocham prawdę, nienawidzę oszustwa i kłamstwa. Boli mnie co PIS robi z naiwnymi ludźmi, tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    18
    ­­­­­­Np.(2023-08-21)
  • @GłębokaMyśl - Acha, nie no jasne że po wpisach lemingów "wcale" nie widać wpływu populizmu i socjotechniki.
  • Wolałbyś rosyjski?
  • @­­­­­­Np. - Wyborcy pisu łykają. Nie chciało się nosić teczki i wyrosły...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    ... pisomatołeczki(2023-08-21)
  • Zabiorą 800+ ? Czyli to jest twoje główne źródło dochodów? Za PO to ja sobie świetnie radziłem bez tego i jestem na tyle wykształcony i kumaty, że żaden rząd nie musi mi regulować najniższej pensji, bo daleko mi do najniższej. I powiem ci coś, co może cię zaskoczyć. Gdyby obecny rząd nie doił pracodawców na wszystkie strony, to bez problemu byliby w stanie płacić więcej, niż przymusowa najniższa, sztucznie podnoszona, samoistnie napędzana inflacją, dobijająca przedsiębiorców. Te, jak to nazywasz, ukradzione pieniądze z OFE masz na swoim subkoncie w ZUSie. Idź sprawdź, bo klepiesz bzdury, a może nawet tego nie wiesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    14
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-08-21)
  • @Skarabeusz - wolne niedziele od handlu, tak, dla rydzyka i jego żabek
  • Oj "udawają", "udawają"Szkoda, że Ty rozumnego nie umiesz chociaż udawac.
  • 2200 14 emerytury! A co synku nie dostałeś?
  • @Qwe - Bracia rosjanie-pamiętasz kto to powiedział?
  • Bracia Rosjanie, powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PIS w or3dziu do Rosjan.
  • mlodzi wyjechali a w elblagu zostal wlasnie taki ciemnogrod, jak ci nie wstyd, zeby tacy ludzie nami rzadzili, klocili nas z calym swiatem, prezio w dwoch roznych butach....
  • "Bracia Rosjanie, powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PIS w orędziu do Rosjan. " - Nieprawda! Jarosław Kaczyński powiedział wtedy w tym orędziu (13 lat temu) - Przyjaciele Rosjanie, i nie powiedział Bracia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    ­­­­­­Np.(2023-08-22)
  • Jakim trzeba być ciemniakiem pisząc takie bzdury. Nikt nikomu nie ukradł pieniędzy z OFE. Te środki trafiły do ZUSu który tym którzy należą do OFE wypłaca emerytury kapitałowe. Wiem bo taką mam. Ludzie opamiętajcie się. Nie zachowujcie się jak JUDASZ który za pare srebrników wydał Jezusa. Wy też za 800+ i cała reszta bezsensownych dodatków oddaliście władze w tym kraju ludziom którzy są zwolennikami Putina i okradają NAS Polaków jak tylko mogą !!!! Biorą miliony a Wam rzucają ochłapy dla zamydlenia oczu a Wy się cieszycie??!!! Wyprowadza Nas razem z Konfederacją z Unii Europejskiej a wtedy Rusek ( Putin) sięgnie po Nas jak po swoje !!! Chcecie żeby było u Nas tak jak na Ukrainie ?!??!!! Macie jeszcze czas żeby się opamiętać.15.10.każdy głos będzie na wagę złota. Jeżeli chcecie żyć w wolnym i demokratycznym kraju, szanowanym przez inne narody świata odsuncie PiS od władzy. Oni (. PiS) gdyby wybuchła wojna uciekną z kraju a Was zostawia na pastwę losu. Tego chcecie ??? Pomyślcie o Waszych dzieciach i wnukach !!! !!! Jaki lis chcecie im zgotować ????!!!!
  • @Skarabeusz - Ale trzeba być ciemniakiem żeby PiSac takie bzdury! Kto i komu obniżył podatek ??? Teraz płacisz 21 % a kiedyś 10,25%. Nie trzeba być profesorem żeby to wiedzieć. Zresztą gołym okiem widać Kiedyś pomniejszano podatek o składkę zdrowotną czyli o 7,75 % a teraz płacisz całe 9% składki plus 12% podatku !!! Pytam jaki podatek Ci obniżyli ???? Trzeba nie mieć rozumu żeby podwyżkę nazywać obniżką !!!! Szok ??? Człowieku zacznij oglądać normalną telewizję i czytać prawdziwe gazety a nie PiS owaka szczujnie !!!!!’ Chyba że tak jak oni jesteś zwolennikiem „ przyjaciół Moskali”????
Reklama