UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Wołodek czasy słusznie minione mamy teraz w eg za panowania towarzyszy z PO PSL SLD Lewica kkkkwww wszak dobrze o tym wiecie towarzyszu że oni niczym putler czy Łukaszenka ścigają swoich krytykantow którzy na waszym POrtalu ośmielili się ich skrytykować. Jak to się dzieje że dane tych osób lądują w kmp? Macie sygnalistów czy same pryncypaly z PO PSL SLD Lewica kkkkwww proszą was o podanie danych czytelników? Jeśli natomiast chodzi o proputi owskie partie i pożytecznych idiotów to kto wypowiadał słowa: chcemy resetu z Rosją taką jaką ona jest? A kto pił wódeczkę z towarzyszami z fsb w Kadynach? Kto spacerował z putlerem po molo w Sopocie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    22
    Chester(2024-03-06)
  • @Chester - Wspominasz dobre czasy pisowska flanelo jak siedziałeś pod stołem w kadynach ucholu!nie polewali tobie i masz żal do dzisiaj. na nic twój kwik-te twoje wypociny to powiem ci merytorycznie syzyfowe prace
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    16
    Nielubiekaczek i pisowskich wa(2024-03-06)
  • @Chester - ... i na paieroska z Ławrowem wychodził....
  • @Chester - a kto rzekł:Bracia rosjanie?
  • Tusk? A może Sikorski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Chester(2024-03-06)
  • @Nielubiekaczek i pisowskich wa - Cóż, bezbłednie i celnie wypunktowałem wasze naleciałości czasów słusznie minionych, jak i wskazałem proputlerowskie partie i POlitykierów. Ty wydałeś z siebie skowyt przegrywa. Bo coz innego tobie lewaku POzostało? Brawo do mnie! Liczę że przed wyborami POwstanie obszerny artykuł o tym jak lokalna władza z naleciałoscia i stylem sprawowania wladzy ze sluzb z rosji czy białorusi, sciagała krytykantów i jakie to były POwiazania na lini dzienikarze, sygnalisci, kmp politykierzy. A jak mozna tu wyczytac działo sie wiele. Trzeba suwereneowi naswietlic z kim maja do czynienia. To szambo coraz bardziej fermentuje i zbiera gazy ktore tuz przed wyborami wyleca na swiatlo dziennne. na zdrowie towarzysze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Chester(2024-03-06)
Reklama