UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skoro mieszkania Nad Jarem o pow 47 m2 kosztują 300 -420 tys ( min na tym portalu taką są ogłoszenia) to jak ich mieszkania 113 m2 jest za 600 tys zł a inne 95 m2 za 450 tys zł ? - Zaiste FENOMEN CENOWY
  • Im większy metraż, tym niższa cena za m2.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    DasModel(2024-07-15)
  • A by nie było niedomówień pisze o blokach wybudowanych w latach '80 XXw ( Nad Jarem, osiedle Kamionka) czyli budynki 30 -40 letnie
  • @DasModel - DasModel to w/g ciebie między mieszkaniem 47 m2 a DWUKROTNIE większym o pow 95 m2 jest tylko 30 tys różnicy-- daj mi takie 95m2 do kupienia z automatu biere 3 sztuki !
  • Może przeceniasz wartość tych 47m2? Przy 95m2 ja liczę 6.500 za m2 i to jest dla mnie realna cena, a nie wybita w kosmos przez januszy i biura nieruchomości. Już widziałem cwaniaczków, którzy kupili mieszkanie za 150.000,zrobili pseudo remont i po chwili wystawili za 300.000.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    DasModel(2024-07-15)
  • Ja od razu kupię taki dom proszę o kontakt mam 2 pokoje 35 tys i kredyt
  • @DasModel - DasModel chłopcze takowe ogłoszenia są na tym portalu i wystawiane przez Biura nieruchomości- zdecydowanie to ty jesteś "januszem"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    eryk-elblag(2024-07-15)
Reklama