UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ iksi-Zgadzam się w 100%, Do tego, takie jest prawo dzierżawy. Pani zrobiła kalkulację, i jej chyba wyszło że 10 lat to jest opłacalny okres. Ja też w 1981 roku wybudowałem garaż przy Grunwaldzkiej, i umowa była taka że po 10 latach garaż przechodzi na własność miasta, ale przez ten okres nie płacę dzierżawy za grunt tylko podatek od nieruchomości-skalkulowałem że nie jest to zbyt opłacalne, Bo koszty budowy były większe niż suma opłat za ten okres, ale nie było innej możliwości posiadania własnego garażu, więc zgodziłem się na ten układ. Po 10 latach zaproponowano mi bym odkupił od miasta ten że garaż-kpina niby kupić coś co praktycznie jest moje, tylko prawnie nie. Sytuacja tej pani jest podobna
  • @fx - Zaraz zaraz dobrze rozumiem? Podpisałes taka umowe, że po 10 latach garaż nie będzie Twój i teraz się dziwisz, że miasto chce sprzedać? Ciesz się, że w pierwszej kolejności jesteś właśnie Ty.
Reklama