UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Ten szczeniak jest podejrzanie podobny do tego z Galerii pod psem i kotem odcinek 226! Umaszczenie, układ uszu i nawet łatka na lewym oku u dwóch psiaków! Ponadto zgadza się również ulica, gdzie ich znaleziono: Królewiecka. Wiem, że to długa ulica, ale obstawiam, że zadbane psy daleko nie zaszły. Czy ktoś w schronisku tę zbieżność zauważył?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-01-23)
  • @Medium - Może najpierw ktoś się pozbył starszego psa, potem młodego... biedne zwierzęta
  • Medium Ktoś mógł się pozbyć, albo - nie upilnował... Może jakieś trudne geny? Moja mała psiczka, którą mam od 12 lat w swoich genach ma wolność, ale po jednym zimowym gigancie już wie, że domu najlepiej. Ona umie wychodzić z szelek, wsteczny ma opanowany idealnie, ale już tego nie robi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-01-24)
  • Medium No i jeszcze: starszy to samiec, młodszy też - choć szczeniak. Nie muszą być z jednego domu, mogą być sąsiadami, nawet dalszymi, bo ten starszy na tatę pasuje idealnie, a młode psiaki po urodzeniu są z mamą, a nie z tatą. Gdyby starszy był suczką, wtedy mogliby się pozbywać z jednego domu, a tak obstawiam jednak geny i wyjawione ojcostwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-01-24)
Reklama