UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Dwie czołowe agencje zdrowia publicznego w Stanach Zjednoczonych przeprowadziły wspólne badanie, które wykazało, że ryzyko rozwoju autoimmunologicznej choroby serca wśród „w pełni zaszczepionych” na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) jest szokująco o 13200% (słownie: trzynaście tysięcy dwieście procent) wyższe niż wśród osób nieszczepionych. Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) odkryły, że w porównaniu z podstawowym ryzykiem w całej populacji ryzyko zapalenia mięśnia sercowego jest 133 razy większe u tych, którzy przyjęli zastrzyki mRNA zarówno Pfizer-BioNTech jak i Moderny. Naukowcy z kilku najlepszych uniwersytetów i szpitali w całej Ameryce przyczynili się do badania (... ) Korzystając z danych z rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), CDC i FDA zidentyfikowały 1626 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, które zostały sprawdzone krzyżowo, aby upewnić się, że wyniki są zgodne z oficjalną definicją zapalenia mięśnia sercowego CDC. Na tej podstawie naukowcy ustalili, że szczepionka mRNA wysokiego ryzyka to szczepionka produkowana przez firmę Pfizer-BioNTech, co oznacza, że jest ona najbardziej niebezpieczna pod względem potencjalnych skutków zdrowotnych. " - wolnemedia. net/preparaty-na-covid-19-zwiekszaja-ryzyko-chorob-serca-o-13200
  • @2084 - Dawaj jakieś źródła tych płaskoziemskich szurowatych rewelacji...
  • Medium Źródło było podane w poście. Zobaczymy, co powiedzą nasi lekarze, jeśli pozwoli się im mówić, albo później, co powiedzą statystyki zachorowań. Lekarze jeden drugiemu nie wierzą. Jakieś 10 lat temu na pogotowiu stwierdzono u mnie zapalenie osierdzia, zgłosiłam się z wynikami badań po serii antybiotyku do kontroli, bo była arytmia, a moja lekarz rodzinna była pewna, że przechodziłam zapalenie oskrzeli. Ot, tak! Dopiero po latach kardiolog potwierdził rozpoznanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-06-23)
Reklama