UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem ciekawy jak teraz czują się mordy tych co zaciekle bronili maseczek. Jestem ciekawy jak czują się teraz idioci co dali się zastraszyć i straszyli wszystkich. Jestem ciekawy jak czują się durni ludzie co zagorzale drwili z tych co nie chcą nosić maseczek. Dzieci małe są mądrzejsze od większości dorosłych co dali się zmanipulować i wierzyli we wszystko co telewizor gada. Żenada ! Jesteście wszyscy żenujący !
  • Jestem ciekawy jak teraz czują się mordy, które krzyczały o grzybicy wszystkiego przez noszenie maseczek, a od 2020 do 2023 nie stwierdzono takiego przypadku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Ploterek(2023-06-22)
  • @Ploterek - dalej nosisz maseczke biedny zmanipulowany osiołku? to nos i odczep sie od tych ktorzy potrafia myslec? ile dawki szprycy od gatesa przyjales? 4-5? zaplacili chociaz tobie z ato czy poddales sie za darmo eksperymentowi jak szczur?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    deratyzacja(2023-06-22)
  • @deratyzacja - Nie noszę maseczki i nie nosiłem, Pytam o co innego płaskoziemco, fanie teorii spiskowych.
  • flage ukrainska juz wywiesiles slugo bandery?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    deratyzacja(2023-06-22)
  • @deratyzacja - A ty ruską masz na honorowym miejscu sługo putki
  • "Żenada ! Jesteście wszyscy żenujący !" - OOOO sługa oszołomów wrócił, brakowało mi tych oszołomskich wpisów.
  • Ty dalej osiołku o płaskiej ziemi? Pora się obudzić! Plandemia to była ściema i test na inteligencję który oblales. Twoi kowidianie typu Niedzielski, horban, Simon, pazura, malysz i reszta przekupnych podłych ludzi już ogłosiło pobite gary i to oni wyszli na szurow a tu nadal w to brniesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Deratyzacja(2023-06-22)
Reklama