UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lepiej nie nawiazywac do pierwotnej fontanny z aniołkami, bo to co powstale w porownaniu do niej do SZKARADZTWO. , sam cokół bez rzeżby, któa była esencja. W tym miescie wszystko robi sie na odwal. Ma byc tanio i kameralnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Realista1(2023-06-27)
  • @Realista1 - Zrobiliby taką jak Twoim zdjęciu, to marudziliby że aniołki strakowytrysk mają! Nie dogodzisz...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Daj Pan spokój...(2023-06-27)
  • @Daj Pan spokój... - To nie jest moje zdjecie. To jest orginal jaki tu byl do lat 60tych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Realista1(2023-06-27)
  • @Realista1 - Poważnie? Przecież ja to wiem. Napisałem Twoim, gdyż ty to zdjęcie wstawiłeś. Ale o to najmniej tutaj chodzi. Chodzi o to co napisałem. Marudne reakcje ludzkie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Daj Pan spokój...(2023-06-27)
  • @Realista1 - Fontanna została odbudowana z BO, ponieważ mieszkańcy Elbląga z sentymentem ją wspominali i chcieli, aby powróciła do ich parku, na wzór istniejącej dawniej fontanny z aniołkami. Niestety, na inwestycję z puli BO, środków nie wystarczało na odtworzenie rzeźby, ale… Najłatwiej, siedząc na kanapie, krytykować. Co za oburzenie ? (Realista1? Raczej„malkontent -esteta).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    temidabogini(2023-06-28)
Reklama