UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moze w końcu idą zmiany i nowe czasy ? Myślę ze trzeba dać szansę zmianom i nowym czasom i nowemu prezydentowi! Najwazniejsze, aby zatrzeć ślad tego co bylo złe i tych co byli źli ! Bo smród będzie jeszcze dlugo się unosił póki póty nie zniknął z tego nowego środowiska i nowych szans!
  • Co ty bredzisz? Ten facet juz raz został wywieziony na taczce w referendum w 2013 roku wraz z cała ekipa nowaczyka. W tej ekipie byli praktycznie wszyscy POwcy ktorzy ponownie wturlali sie do ratusza wraz z przewodniczaca rady miesjkiej. A żeby było śmieszniej ta ekipa jest sterowana przez motorowke ktory takze został obalony w tym referendum. Gdzie ty widzisz zmiany i nowe osoby? Gdzie ty widzisz nowe czasy? Obecny rezydent przytakiwał wczesniejszemu we wszystkich szkodliwych dzialaniach takze dzialaniach msciwych w tym scigania krytykantow. Jak mawiał protex od zimnych term znał swoje miejsce w szeregu i podazal jak cień za cwierkiem. Smród będzie tak dlugo dopoki ta klika nie zostanie usunieta z samorzadu, sejmiku wojewodzkiego i parlamentu. Ostatnio były wybory to ich ponownie wybraliscie a niektorym daliscie nawet wyzsze stolki. Macie swiadomosc komu powierzacie wladze czy glosowaliscie w ramach doktryny ośmiu gwiazdek? Jakie ślady chcesz zacierać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    Jawamwójtaniewybierałem(2024-05-14)
  • @Jawamwójtaniewybierałem - Tak typują wyborcy więc tak im się podoba
Reklama