UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli wygra wybory Missan to dobije nasze miasto do końca, czyli jak to robi Wróblewski. Nie wiem kto jest odpowiednim kandydatem na prezydenta... Czy w ogóle taki istnieje... Młodzież ucieka bo tu nie ma nic, nie ma prawdziwej hali sportowej, prawdziwego stadionu by robić fajne imprezy, opery, basenu, dróg rowerowych.... można tak wymieniać, tyle że w miastach o połowę mniejszych od Elbląga jest co robić ale nie u nas... Przerażające jest to że dotychczasowego prezydenta w ogóle to nie interesuje Pytanie jest jedno - jakim trzeba być hipokrytom i bezwzględnym człowiekiem by brać pieniądze za samo przyjście do pracy... Też tak bym chciał, ale nie mógłbym spojrzeć elblażanom w oczy. Pozdrawiam.
  • @Pwq - Nie "bondź hipokrytom".
  • @Pwq - Paweł Rodziewicz jedyny, konkretny, uczciwy i nie uwikłany w politykę kandydat na Prezydenta miasta Elbląga. Mój głos ma i ponad połowę mieszkańców Elblaga. Jest na kogo głosować z czystym sumieniem. Pozdrawiam młodych gniewnych.
  • @Pwq - Za Missanem stoją pieniądze biznesu, rządu przyjaznego samorządom. Śliwka nie załatwi nic, Rodziewicz pojęcia o załatwianiu nie ma. Elbląg nie ma czasu na eksperymenty (Rodziewicz) i polityków ( Śliwka jest posłem i ma w dupie orać całą dobę za pieniądze prezydenta skoro ma to samo za podnoszenie łapki w górę).
  • Za Missanem stoją pieniądze biznesu, rządu przyjaznego samorządom. Śliwka nie załatwi nic, Rodziewicz pojęcia o załatwianiu nie ma. Elbląg nie ma czasu na eksperymenty (Rodziewicz) i polityków ( Śliwka jest posłem i ma w d.. orać całą dobę za pieniądze prezydenta skoro ma to samo za podnoszenie łapki w górę).
  • I tu się mylisz człowieku. Gdyby nie chciał to by nie startował a przede wszystkim nie wkładał tyle serca i wysiłku w kampanię. A kampanię ma świetną, nowoczesną, trafiającą również do młodych. I taka też będzie prezydentura śliwkowa jeśli wygra- nowoczesna, dynamiczna, uwzględniająca potrzeby większości grup społecznych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    10
    cora(2024-03-15)
  • a gdzie ci młodzi gniewni u rodziewicza ? jacyś spadochroniarze z lewicy, weź się nie wygłupiaj chłopie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    9
    Jacyna(2024-03-15)
  • Ten rząd nie jest taki jak poprzedni i potrafi pracować ze wszystkimi, dlatego nie będzie miał pan Śiwka problemu z załatwieniem pieniędzy
  • To przypomnij sobie jak był ministrem infrastruktury, co zrobił dla miasta! Chciał zabrać nam port i to szantażem. I on ma być prezydentem miasta? Dopiero będzie zadupie i ciemnogród.
  • @Pwq - NIe zgodze sie. Prezydent robi to co oczekuje jego elektorat, który go wybrał. A to sa starsze lesne dziadki. Oni nie potrzebuja basenu, drog rowerowych, imprez, czy stadionu. Oni potrzebuja ciszy, spokoju i odpoczynku ("wiecznego").
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Bareja(2024-03-18)
  • @Pwq - Ty zasiedzialy dziadzie masz: -basen -sciezki rowerowe -dwa parki do spacerow -strzelnice -kina silownie -basen jaki jest taki jest -nawet b.. jest naprawde mozna zorganizowac sobie czas, jesli nic dla siebie nie masz to twoj problem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    jegomosc(2024-03-18)
  • Będzie miał ogromne, o naiwności
  • Będąc ministrem załatwił ogrom dofinansowań, mógłby jeszcze więcej, gdyby nie fakt, że Panu Prezydentowi nie uśmiechało się głośno mówić, że to nie on coś sfinansował tylko rząd. Jeżeli wygra Missan to nie wiem, co ludzie głosujący na niego mają w głowach. Na pewno mają klapki na oczach