UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdzie jest nadzór z centrali Platformy nad tym co dzieje się w jej w elblaskich strukturach. Żadnej strategii, pomysłów na kampanie. Ciągle te same twarze, ludzie którzy są odpowiedzialni od lat za kondycję tego miasta. Mimo licznych monitów o wprowadzenie młodegi pokolenia, osób dobrze wyksztalconych z pomyslami, wciąż stawiacie na " starych działaczy" - sytuacja rodem z klubów sportowych w czasach PRL. Oddajecie miasto beż walki ! Jestem potwornie rozżalony ! Szkoda mi Tuska, który traci zdrowie walcząc jak lew a wy dbacie wylacznie o własne 4l.
  • sprawa jest bardzo prosta, a rozwiązanie jest w naszych rękach, jak wpuścić młodych. Oni są na listach PiS i PO, tylko na przegranych miejscach. Na 1-3 i 7 są dożywotni prykowie i prykówy. Głosujemy, jeżeli popieramy, na listach partyjnych na numery 4-6.Na listę "niedobitków" w ogóle. Nowi praktycznie ludzie są u Rodziewicza, Rembelskiego i Malinowskiego. Więc tam sprawa jasna. Ludzie z tej nieszczęsnej rady - out. Mamy to w rękach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tak blisko!(2024-03-14)
  • Mnie bardziej interesuje zdanie rolanda gnuska który w elblagu po referendum w 2013 roku przyjechał i powiedział że na miejscu elblażan także by odwółał tych POwskich nieudaczników a przegldajac obecny skład rady miejskiej jak i kandydatów na radnych oraz do sejmiku widzimy nazwiska skompromitowanych odwołanych POwców. Roland gnusk kolejny raz kłamał i był niekonsekwentny w robieniu z geny cholewy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Mama Karoliny(2024-03-14)
Reklama