UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uśmiechnięty, toleracyjny Emblong z serduszkiem na piersi, wyznający równość, wolność, demokrację i inne slogany jak zwykle obraża katolików. Dobrze że tylko kilku takich baranów jest na tym forum. Mam nadzieję że Bóg was ukaże za ten jad i nienawiść. Z krzyżem i kościołem jeszcze nikt nie wygrał lewackie elblongi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    25
    Uśmiechnięty prawicowy(2024-05-30)
  • @Uśmiechnięty prawicowy - jak prawicowy - to pewno oszust, cwaniak, kombinator. tacy jesteście. spowiedź i dalej można, no nie?
  • @Uśmiechnięty prawicowy - Kościół to ludzie, a religia nie ma nic wspólnego z Bogiem jak i Bóg z religią. Sam czytaj Boże SŁOWO i tam szukaj prawdy, bo we kościele jej nie ma i żebyś sam nie był ukarany za czczenie bałwanów. Religia to narzędzie systemu do manipulowania ludźmi. Chrystus umarła za Twoje grzechy ? jeżeli tak to on jest usprawiedliwieniem Jego Krew, a nie sakramenty to bzdury wymyślone, aby drenować kasę. Musisz się na nowo narodzić, aby zostać zbawionym, a religia nikogo nie zbawiła i Cię nie zbawi. Uwierz w Ewangelię ona jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego kto uwierzy w sercu swoim, że Chrystus umarł i zmartwychwstał dnia trzeciego. Niech Bóg dotyka Twojego serca i da Ci poznać Jego Słowo które uwalnia od fałszu i zakłamania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    antysystemowy(2024-05-30)
  • @Uśmiechnięty prawicowy - Dlaczego uważasz, że ludzie z serduszkiem na piersi krytykują Kościół. Wszak to ludzie z najgłębszych nizin intelektualnych(to słowa B. Kownackiego), a najważniejszy z polskich prezesów, uważa że dopiero za kilka pokoleń zdobędą jakąś wiedzę. Niemożliwe jest więc, aby ludzie z serduszkiem na piersi umieli pisać. Przepraszam za poruszanie polityki właśnie dzisiaj, ale zostałam sprowokowana wcześniejszymi wpisami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    starsza pani(2024-05-30)
Reklama