UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam prawo jazdy kat D jeździłem również w Elblągu na liniach miejskich. Zrezygnowałem bo nie będę z siebie robił niewolnika za 12 zł za godzinę i jeździłem w koszuli. Ro
  • Rozumiem pieniądze za małe ale koszula... Bolało, gryzła czy jak?
  • W państwie pis lepiej zbierać z pińcet plus i innych plusów niż pracować uczciwe...
  • Pewnie plastikowa
  • ciekawe - pracodawca wymaga stroju i nic nie daje (ciuchów, dodatkowej kasy na te ciuchy)??? a zkm karze za ich brak??? to w sumie czyja to wina, bo mi się wydaje że firmy która cie zatrudniła... czyli pksu
  • Dużo się nie zmieniło bo płacą 13.Wyobraźcie sobie iż przewoźnik tak manipuluje dyżuram że trzeba 260h przepracować żeby zarobić niecałe 4700... kieszenie nabijają a ludzi mają za śmieci, tak odpowiedzialna praca a płacą zenujaca. ITD winno zainteresować się i z 22 autobusów 2 byłyby sprawne jakby wszystkie do kupy zebrał. Z powodu takich baraków kadrowych powinni rozwiązać z nimi umowy. ZKM tez winny temu jest. Chcieliście jantaniej to macie teraz oszczędności; ) Hashtagi: #Zenada
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Książę z pakamery(2023-05-23)
  • Nie gryzła, ale wkręcała mi się w tylną ośkę
Reklama