UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takie imprezy powinny być co tydzień w czasie wakacji, to nie jest nic naprawdę spektakularnego, i dziwi mnie fakt, że godz.22 pełno ludzi a spora część lokali pozamykana parasole po opuszczane, nie chce się pracować??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    okoniowaty(2023-06-25)
  • @okoniowaty - A mnie dziwi fakt że nie przeszkadza ci syf pozostawiony w wzdłuż rzeki, tam przesiadywali tylko małolaci ! Ja też tęsknię za nocnym życiem, otwarte paby, kawiarnie, dysco ale mam to już za sobą... wiem jedno po sobie zawsze zostawiam porządek, może nauczyły czasy w których mnie wychowano, może częste wyjazdy i pobyty za granicą ! Gdyby imprezy były co tydzień to byście zamienili starówke w jeden wielki śmietnik. Nie MPO tylko każdy po sobie bo tego wymaga wzajemny szacunek i świadczy o danej osobie.
  • @asior - nie jestem małolatem, a przesiadywanie "pod lipą" w miejscu obecnego specjal pub - mam też za sobą i nigdy nie miałem i nie mam problemu z pozostawieniem po sobie ba!! nawet po innych porządku. Ale... gdyby lokale były otwarte dłużej może część tych śmieciarzy siedziała by tych lokalach - a nie śmieciła nas brzegiem rzeki. Ps. za moich czasów piwo w pubie kosztowało tyle co teraz w żabce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    okoniowaty(2023-06-25)
Reklama