UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przykro że takiego "miasta " nie stać na kogoś bardziej rozpoznawalnego... wszystkie mniejsze miejscowości wokół potrafią bardziej przyciągnąć na swoje dni miasta niż Elbląg. Szkoda. No ale Witold już chyba odpuszcza srolek prezydenta/burmistrza już niebawem będziemy mieli jak tak dalej pójdzie
  • @EB - Czemu wy ludzie tylko narzekacie? Bądźcie wdzięczni za wszystko... ja spędziłem fajny czas, a wy tylko hejtujecie wszystko z waszej piwnicy -. -
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    30
    wiesniak(2023-06-25)
  • @EB - Dla sceny klubowej DJ KUBA NEITAN jest bardzo rozpoznawalny, GAMONIU. Hashtagi: #Znafca
  • @wiesniak - To nie są narzekania, to są fakty, ludzie nie narzekają tylko są załami bo wiedzą doskonale jak wyglądają imprezy w mniejszych lub podobnych miastach ! Brak pieniędzy nie tlumaczy brak gustu muzycznego...
  • Super. Ja nie kojarzę. Ale ok jak od zawsze chciałeś go posłuchać na żywo to Ci się udało. Może to Ty podpowiadasz burmistrzowi tfu prezydentowi kto ma występować. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Witttt(2023-06-25)
  • @wiesniak - Ciekawe gdzie spędziłeś fajny czas bo na pewno nie w Elblągu? Wykonawcy zaproszeni do naszego miasta, co najwyżej mogą występować w remizie strażackiej na dożynkach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    14
    Hejter(2023-06-25)
  • @EB - A po co ktoś bardziej rozpoznawalny jak lokalnie mamy wielu wspaniałych artystów i czemu nie wspierać lokalnie ?
  • Szczególnie jak przejścia robili z winampa porażka jak nic starocia grali chyba jednego seta swojego puszczali
Reklama