UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak, ulotka ma rzeczywiście obelżywy ARANŻ. Ja też mam trochę lat i mi też przypomina czasy głębokiej komuny i propagandy. Żeby jeszcze przedstawiała fakty. Zawiera natomiast plugawe oskarżenia, pomówienia i mam nadzieję, że Prezydent Wróblewski zrobi z tego użytek. Swoją drogą, rzeczywiście Pan Śliwka musi być wyjątkowo zdolnym człowiekiem skoro w wieku 34lat piastuje takie stanowisko. A może to zwykłe PARTYJNE rozdanie? Może szykuje się na stołek DYREKTORA Zarządu Portu ( kolejny TŁUSTY KOT), może chce startować w wyborach? Kto to wie oprócz niego i jaśnie nam panującej PZPR=PiS? Swoją drogą to Ministerstwo Aktywów Państwowych jest chyba w Warszawie. Przenieśli do Elbląga?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    12
    kabaret(2023-04-03)
  • @kabaret - nie czytaj gazety wyborczej i przestań oglądać TVN wszystko będzie dobrze jak przestaniesz nie będziesz musiał więcej odwiedzać psychiatry
  • oj niedobrze z tobą!
  • @kabaret - W Elblągu rządzi dalej PZPR czyli PO Lewica i chłopki z PSL którzy do kazdego sie przykleją aby być u koryta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    Gość2(2023-04-03)
  • @kabaret - Wielu tez posluguje się pomówieniami i falszywymi oskarzeniami i mają poklask ! Więc co tak oburzyło? I tracą i cierpią niewinni ludzie?!! Fajnie ze jest konkret nowy kandydat, oby więcej i zmienif tu starą nomenklaturę
Reklama