UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • EPT to przechowalnia dla starych kolesi prezydenta. Jak kobieta pod 70-tke może jasno patrzeć w przyszłość, kiedy przeszłość ją przygniata. Był młody perspektywiczny dyrektor, ale właśnie młody pewnie coś by powywijał, a nie daj Boże EPT byłoby tym do czego go stworzyli i dopiero Witek miałby problem, a tak Ula pojedzie do Witka wypiję zieloną herbatkę, uspokoi nerwy, może też się wypłacze w rękaw i gra gitara dziewczyny w tym czasie zrobią zakupy na necie, obetrą pot z czoła i dzień zaliczony. Tak pracuje budżetówka- grunt to tak robić, żeby nic nie robić, ale żeby było zrobione. .. .
  • MariuszLewandowski-Fc @luj - Dyrektor poszedł do Gdańska i to oczywiście też przypadek - jak zapewne zechce udowodnić Pan Klim. O ile wiem chodziło o to żeby PWSZ przejęła inkubator dla siebie - i Pan Lulewicz przegrał więc odpuścił. A co do Pani Dyrektor to proponuję by najpierw z nią porozmawiać potem ją oceniać. Ja nie mam wątpliwości że pomimo wieku jej umysł jest jasny i precyzyjny a Panu zalecam ową herbatkę bo na nic więcej poza narzekaniem nie wnosisz do dyskusji. Myślę że Pani Dyrektor jeszcze niejednego malkontenta zaskoczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-19)
Reklama