UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego rowerzyści nie placą podatku "ścieżkowego" tak, jak kierowcy placą w paliwie "drogowy", jako swoisty "haracz" za korzystanie ze swoich dróg? Oczywiście rower, jak na zachodzie pownien być rejestrowany, a właściciel mieć OC. Rowerzyści tyle mowią, ze chcą być traktowani, jak rowerzyści z Zachodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    30
    Geniusz(2024-02-20)
  • @Geniusz - Weź rozbieg....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Antypisowiec(2024-02-20)
  • @Geniusz - Proponuję pieszych tez subnąć..
  • @Antypisowiec - A kto twoim zdaniem pownien płacić za utrzymanie ścieżek dla rowerów, bo ktoś ma fanaberie przejażdżki rowrem? Ci, którzy z nich nigdy nie skorzystają?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    12
    Antyplatfus(2024-02-20)
  • @Geniusz - HahahahHahahHahah. Dramat co za mózg. Po pierwsze im więcej ścieżek tym więcej rowerzystów a mniej kierowców i korków. Po drugie lepsze zdrowie i mniej kolejek do lekarza. Po trzecie bezpieczeństwo. Po czwarte rozwinięta sieć ścieżek rowerowych już od dawna jest w Europie tylko my zostaliśm z tyłu lata świetlne.
  • @Geniusz - 9 lat mieszkałem w Holandii (a to chyba "zachód"?) i nie spotkałem się z obowiązkiem rejestracji roweru, a Holandia "rowerem stoi".
  • @Geniusz - Samochód jest na paliwo, jak wspomniałeś we własnym komentarzu, rower jest na siłę mięśni. Za infrastrukturę dostosowaną do potrzeb mieszkańców odpowiada miasto. Napisałbym więcej, ale szkoda mi czasu i energii na dyskusję z taką amebą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Michał11113(2024-02-20)
  • @Geniusz - Jesteś typowym przykładem Syndromu Sztokholmskiego. Musisz zacząć kurację. A jak jesteś taki wyrywny do opodatkowywania to idź zapłać podatek "chodnikowy" od dreptania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Myśl! Jeśli jeszcze potrafis(2024-02-22)
Reklama