UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I oni maja rację, bo w Muzeum powinno być ciepło a nie zimno. Jak się pis tym zajmie to tak będzie. Bo pis zrobi, że zaraz skończy się zima. A ten Rudy z Berlina to zrobił zimę w całej Polsce. W grudniu jakoś... Wy nie rozumiecie, że jakby nie Prezes Jarosław Kaczyński to ta zima by cały czas była ? To dlaczego na nich głosujecie a nie na pis ? Wyobraźni nie macie a pis ma wyobraźnie. Jak będzie pis to będzie dobrze. No to po co nam żeby było źle ? I teraz trzeba tak zrobić żeby wybory w kościołach były a nie w szkołach. W kościele to ksiądz powie jak głosować trzeba. A ludzie nie wiedzą jak trzeba głosować i w szkole nikt im nie powie tego. No to oni kreślą wtedy byle co i tak się może stać, że nie wygramy. To trzeba tu napisać, że te wybory muszą być w kościołach. Samo dobro by było. Bo ludzie by dobrze wybrali i grosik przy okazji by dali księdzu bo ksiądz potrzebuje więcej pieniędzy mieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    zadowolony użytkownik Izery(2024-02-26)
  • @zadowolony użytkownik Izery - Głosowanie w kościołach poprawiłoby frekwencję wyborczą i mszalną, zaś lud głosowałby natchniony Słowem Bożym i Miłością Jezusa Chrystusa. Idylla gwarantowana !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2024-02-27)
  • @GłębokaMyśl - Masz rację i ta Pani Idylla mogłaby zostać posłem, bo byśmy ją wszyscy razem wybrali, a później nawet Marszałkiem całego Sejmu by mogła być.. Bo jak Marszałkiem był Pan Witek to to było dziwne takie. No bo to chyba ten Terlecki, co ja go nie lubie kazał Panu Witkowi za babę się przebierać. Pana Witka tak przebierali jak tego aktora Tyma w "Misiu" za babę. Usta mu robili, cyckonosz i okulary. I ten Pan Witek taki biedny był, szkoda mi się jego zrobiło. Bo mówili do Witka jak do baby - Pani Witek. To musisz pisać tak jak ja wszędzie, że ludzie muszą do kościoła chodzić. Bo teraz diabeł namawia ludzi do złych rzeczy i jak tak dalej będzie to salcesonu w Polsce nie będzie, bo salcesonem ksiądz wypędza diabła, a chyba nie chcesz żeby w Polsce nie było salcesonu. Bo salceson powinien być dla każdego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    zadowolony użytkownik Izery(2024-02-27)
Reklama