UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech Unia zabierze im dotacje i zaczną płacić ZUS to może staną się konkurencyjni dla Ukrainy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    11
    pol1(2024-02-27)
  • @pol1 - jak ja wyprodukuję stołek to płacę od tego podatek - oni nie, jak pracuje na etacie to płacę -podatek - oni nie, jak ja kupie kawałek ziemi to gmina mi kaze płacić podatek rolny tak jak oni. To sa równe szanse
  • @pol1 - Jak nie będziesz miał co do garnka włożyć, to inaczej będziesz śpiewać. Za granicą mamy wojnę i "żarcie" z Ukrainy może nie dojechać. Przy problemach z dostawami z Argentyny, też zostaniemy bez żarcia. Marne perspektywy. Unia bankrutuje i nas też zatopi, jeśli nie uciekniemy.
  • @bra - Unia zboków kleru wyłapuje i uczciwie karze i tu jest problem największy dla Was. Tak, dlatego i Putin dla Was może być
  • @bra - W dzisiejszych czasach mało kto je polskie ziemniaki i schabowego. Chyba że od święta. Teraz ludzie albo fit i żyją na ryżu łososiu i warzywach albo wcinają kebaby
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    A blokad mam dość(2024-02-28)
  • @bra - Państwo musi zapewnić dostawę wiec pomyśl co piszesz... jedzenia na zabraknie !!
Reklama