UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Swój chłop.. a teraz cofnijcie się do swoich lat 20-tych i przypomnijcie sobie co sami robiliście i nie ujrzało to światła dziennego
  • MariuszLewandowski-Fc @xcv - Nie mam nic przeciwko szarpaczce ale za moich czasów to się wychodziło na trawnik / żeby delikwent nie złamał sobie podstawy czaszki jak padnie / i jechało na gołe pięści póki któryś nie był w stanie wstać. A za kopanie leżącego to własna ekipa przekopałaby by każdego. Nie wiem czy radny ma być wzorcem ale ten przy opaczewskim jest rycerz na białym koniu Mi się szarpaczka na chodniku nie podoba bo to amatorszczyzna ale nie wiedziałem całości bo być może miejsce było wymuszone. To że nie było nagrań nie znaczy że ktoś coś chował - na ustawki szło się czasami cała ekipą a po ustawce nie raz się razem piło do rana. To były inne czasy i inni ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Na profilu facebook Zdziecha jest wypowiedź sparing-partnera radnego, więcej wyjaśnień raczej nie trzeba
  • MariuszLewandowski-Fc @xcv - Nie oglądam profili pisiorków ale póki nie zobaczę całości nagrania się nie wypowiadam. Skoro twierdzi że został napadnięty to nie mam powodów żeby zarzucać że kłamie mimo że startuje z list pisu. Większym łajdactwem jest to że nie zaprotestował wobec kandydatury opaczewskiego czy Śliwki a to że z kimś się poszarpał to detal nie wart uwagi. Ale zapytać o to zawsze warto
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Przecież już z się wypowiedziałeś prost... I również osądziłeś. Czy ty nie wiesz o czym piszesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    ja elblazanin(2024-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - Obejrzałem nagranie - część wpisów była zanim je obejrzałem. Kopanie gościa na kolanach to dowód na zezwierzęcenie. Ale być może był słuszny powód do walki. Co nie zmienia faktu że żaden powód nie uzasadnia takich zachowań.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Krótka pamięć. A jak już piszesz o innych, to najpierw spójrz w lustro. Ty drzazgę w oku bliźniego widzisz, a belki już nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    ja elblazanin(2024-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - Mój drogi nie raz lałem się na ulicy i nie raz lałem się z kilkoma na raz. Nigdy nie kopałem leżącego a jak już kogoś położyłem to raczej pomagałem mu wstać. Nie mam nic przeciwko zadymie - jak mawiał Korwin - chcącemu nie dzieje się krzywda a jak komuś trzeba dać po "ryju" to trzeba i tyle..... Ale kopać leżącego to łajdactwo więc nie piernicz głupot o belkach w oku. W lutrze widzę złamania połamany nos i kupę blizn. Ale z każdej jestem dumny bo nawet jak nie wygrałem to przegrałem z honorem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Przestanie pan robic z siebie swietego. Ci co znaja panskie prostactwo, maja ubaw. Ci co nie znaja beda panu wierzyc jak giertychowi. Jest pan niespelnionym dziennikarzyna, przedsiebiorca, hejterem i politykiem. Nic panu nie wyszło poza szczuciem na innych. Znając panskie metody działania, wcale bym sie nie zdziwił gdyby pan przekazał ten filmik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    ja elblazanin(2024-04-10)
  • @ja elblazanin - Tak szczerze to nawet gdyby to był on, to co z tego? Na ostracyzm zasługuje osoba która na nagraniu bije skulonego człowieka i kopie go po głowie, nie ktoś, kto nagranie redakcjom wysłał. Bo co, szescdziesiona? Szkoda że nie trafiło na policję świeżo po nagraniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Lolll73(2024-04-10)
  • @ja elblazanin - i pięknie powiedziane
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - Nie jestem święty i cieszę się z mojego prostactwa a tych co mają ze mnie ubaw uznaje jak Pana - za durnia. Myślałem że już nikogo na tą postać nie nabiorę a tu proszę bardzo.... Jako przedsiębiorca osiągałem sukces na skalę kraju nagrodzoną przez centralę SHARP w Hamburgu czego i Panu życzę. Jako dziennikarz zrobiłem nagranie które "szło" we wszystkich mediach w Polsce przez miesiąc skoro Pan tego nie wie to rozumiem skąd takie głupoty Pan pisze. Jako hejeter jestem taki słaby że rzuciło się na mnie trzech kandydatów na Prezydenta / okazało się że Pan Malinowski nie odnosił się do mnie / a jako "polityk" zdaniem śp. Jerzego Wilka doprowadziłem do jego przegranej z Wróblewskim. Gdybym tam był to powinien się się Pan spodziewać że owego "kopacza" uwaliłbym w trzy sekundy. Tak dla Pana wiadomości - mistrzem polski w karate nie byłem ale mój trener nazwał mnie " Foremen-morderca ". Ale to pewnie też żaden sukces.... Jeszcze coś Panu objaśnić ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - zyli chce pan powiedziec ze dzieki takiemu m.... mamy tpo co mamy w miescie. No to gratulacje. Ciekawe ile panu placa za te wypociny. Mniemaam ze mało bo poziom panskich wypocin wynosi mniej nioz zero. Szkoda ze nie był pan tak odwazny jak zyl SP. Pan Jerzy Wilk. Pan nigdy nie był dziennikarzem. Pan jest ofiará losu i systemu. No coz to dalekj panski problem. Jakies jeszcze sukcesy? Bo ja znam ich troche, ale nie nazwe ich sukcesami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ja elblazanin(2024-04-10)
  • @Lolll73 - Fajnie by było obejrzeç całe nagranie tej kibicowskiej dwójki.
  • @MariuszLewandowski-Fc - a mój trener mi mówił, nie szczeka się tylko działa.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Również trenuje sztuki walki i siedzę cicho. Prawdziwy wojownik nie zachwala samego siebie i nie nie chwali na forach jaki to jest kozak. Widocznie masz jakieś kompleksy super Hero. Wiecej pokory życzę!
Reklama