UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Większść sędziów w Elblągu wydake wyroki na rympał. Nie wiedzzą nawet czego dotyczą sprawy, niszcząć ludziom życie. Pan Rutkiewicz, dawno powinien pójść na aut. Dopóki sędziowie będa wyłaniani przez nich samych w tym sądownictwie sie nic nie zmieni. Sedziowie powinni byc wybierani kandencyjnie przez mieszkańców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    ja elblazanin(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - Nie zgoidzę się z Pana opinią. Pana Rutkiewicza znam dłużej niż nosi togę i mam wrażenie że może być jednym z tych którzy ten wymiar niesprawiedliwości naprawią. Mimo to zupełnie nie rozumiem jego niekompetencji w sprawie Koliński-Gierwatowski ponieważ od pierwszej rozprawy na której pierwszy z nich stwierdził że jego zarzuty wobec ONR nie dotyczą tego drugiego było jasne że sprawa toczyć się nie może. Błąd za który należało zastosować wytyk instancyjny z wpisem do akt bo to błąd w podstawowych arkanach zawodu. Ale nawet taki błąd na tle Piechowiaka to mały pikuś.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
Reklama