UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja bym na miejscu Prezesów Sądu zwolnił tych wszystkich "sędziów" za to, że tak się zachowują i to wyłącznie ze względów czysto politycznych..
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi ze względu na dobro wspólne 75% tak zwanej "Kasy sędziowskie" należałoby umieścić w zakładzie karnym dla recydywistów połączonych z kamieniołomem nie za ich poglądy "polityczne" ale literalnie za wydawanie oczywiście niezgodnych z prawem orzeczeń. Lista nazwisk jest długa ci dwaj to najoczywistsze potwierdzone wyrokami SN przykłady ale ich lista jest długa i to lista hańby wymiaru niesprawiedliwości. O etycznej stronie ich zachowania jak stosunek do podsądnych nagminne stosowanie aresztu, oczywiste łamanie zasady bezstronności wewnętrznej mogę napisać książkę podając tylko przykłady z Elbląga. Takie środowisko gloryfikuje Rodziewicz broniąc poszkodowanym dostępu do głosu podczas Tur De Konstytucja. Ja takiego prezydenta nie chce a zamiast go odwoływać jak Nowaczyka prościej go ie wybierać. Kto to środowisko broni przed społeczną oceną i pokazaniem prawdy i jego działaniu jest dla mnie ostatnim łajdakiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-06)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu ma Pan prawo do swojego zdania a ja pozostanę przy swoim. Pan Paweł Rodziewicz to wspaniały kandydat na Prezydenta miasta Elblaga i na niego oddam głos a Pan może sobie oddać na kogo chce. Nie widzę problemu natomiast widzę Pana zdanie na wszystko i na każdy temat. Może Pan mówić co chce i kiedy chce. Pana prawo. Ja stoje po stronie sędziów i oni mają także parwo do niezadowolenia pracy sądu stanowionego przez jego Prezesa.
  • MariuszLewandowski-Fc Absolutnie ma Pan pełne prawo do swojej opinii i jest Pan gospodarzem swojego głosu. Ja oddam głos na Malinowskiego i tyle. Jeśli na jakiś temat nie mam zdanie to milczę. Ja stoję po stronie tych przez ten parodystyczny wymiar niesprawiedliwości poszkodowanych. I dlatego Rodziewicz sam zapracował na to że nie ma u mnie nawet cienia szans jako kandydat na prezydenta czy radnego. Uważam że wybór Prezesów Sądów Okręgowych czy Prokuratorów Okręgowych powinien być w wyborach powszechnych dokładnie tak jak w USA. I właśnie dlatego kneblowanie kogokolwiek jest pierwszym grzechem Rodziewicza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-06)
Reklama