UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uderzenie w najslabszych, dzieci, niepelnosprawnych - brak waloryzacji zasilku pielegnacyjnego, kradziez pieniedzy z OFE. Zaraz bedziemy miec skok na PPK... skad my to znamy. Stare numery platormy na oczszczedzanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    17
    gosc.(2024-09-05)
  • @gosc. - Nikt ci z OFE nic nie ukradł, ty ciągle piszesz te same bzdury.
  • "Nikt ci z OFE nic nie ukradł, ty ciągle piszesz te same bzdury. " - Bo trolle pisu i pisowcy ściemniają dla nieuków - to ich stały najlepszy elektorat. Można taki elektorat robić w co się chce, a i tak będą głosować.
  • A ja gardzę platfusami i pisiorami po równo, to dla mnie to samo badziewie, ich elektoraty to też niedouczone i nieświadome niczego badziewie. tusek okradł między innymi mój fundusz emerytalny i nie zgadzam się z twierdzeniem rudego kaszuba że pieniądze które przez lata ja odkładałem na swoją emeryturę nie są moje tylko publiczne i uważam że zostałem z nich okradziony między innymi przez tuska i rostowskiego właśnie. Tak to już jest w tym ciemnogrodzie że jak cię okrada pis to jest źle ale jak po cię okrada to to już jest dobre okradanie i odwrotnie. Hashtagi: #Gardze...
Reklama