UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Będzie to obiekt o kubaturze ok.300 m2,mamy już nawet w fazie realizacji... ". Czy aby na pewno kubaturę wyrażamy w jednostkach do kwadratu!?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    4
    Tak pytam...(2023-03-03)
  • @Tak pytam... - Dzisiejsi MAGISTROWIE nie potrafią sobie samodzielnie obliczyć 15 % premii od stawki podstawowej, obliczyć powierzchni ścian i ile puszek farby kupić gdzie jest podana wydajność w metrach2,kto to był Sokrates - i tu mamy obraz dzisiejszego Związku nauczycielstwa Polskiego. Wypuszczają AMEBY INTELEKTUALNE
  • Medium @Tak pytam... - Już poprawili. Ponieważ wiem, że szkoleniowe prosektorium już tam jest, prosektoria nie potrzebują takiej wielkiej powierzchni. Tu zapewne idzie o taki biznes, który robiono na Ukrainie. Nie oglądam TV w ogóle, znalazłam w sieci ze zdziwieniem taki oto fil, proszę wyszukać po tytule: "Handel organami na Ukrainie dokument TVP". Ukraina im się sypie to pewnie chcą rozwinąć biznes w Polsce. A ów dr Maciej Bogusławski jawnie jest prawnikiem, a nie lekarzem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Medium(2023-03-04)
  • @Medium - Prawnikiem znanym w Elblagu. Ale z tymi organami to chyba przeginka :))) Tak sobie patrzę w necie to oni chcą mieć 300 m2 a to względem innych nie jest zbyt wiele chyba bo jak sobie poczytałem to np w Rzeszowie Zakład jakiejś tam medycyny ma 2,3 tys m2 przy czym cześć będzie stanowiło prosektorium. Nie napisali jaka cześć ale przy takiej powierzchni to na pewno nie mniej niż tutaj…tak sądzę. Zreszta 300 m2 to wcale nie jest tak dużo…korytarze, szatnie, łazienki i już się robi tylko 200 a gdzie sale itd Moim zdaniem to kurczę jakieś małe…
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    jsjddhdhd(2023-03-04)
  • Medium @jsjddhdhd - Z tymi organami to nie "przeginka", to niedopowiedzenie. Dlaczego? Bowiem na Ukrainie pozyskiwano jeszcze adenochrom od porwanych dzieci. Dzieci nie służyły - jak nam mówiono - do zagranicznej adopcji. Jeśli w Rzeszowie jest już taki zakład, to TVP pokazała belkę w oku sąsiada, przemilczając o swojej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Medium(2023-03-04)
  • Medium @jsjddhdhd - Zaznaczam, że od 30 lat nie korzystam z TV, od 20 - za radia. Mam wyłącznie internet, więc nie jestem na bieżąco z polskimi mediami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-03-04)
Reklama