W miniony weekend w sali sportowej SP 12 Fight Club Elbląg zorganizował Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorskiego MMA. Impreza odbyła się pod szyldem Polskiego Zrzeszenia Amatorskiego MMA. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i fotoreportażem z imprezy.
-73kg Początkujący
1 miejsce Olszewski Sylwester - FF Wejherowo
2 miejsce Przybyłowski Piotr - Arrachion Olsztyn
3 miejsce Kopecki Damian - No Limits Kwidzyn
-80kg Początkujący
1 miejsce Marciniak Mariusz - Akademia Sarmatia
2 miejsce Księżniak Konrad - nie zrzeszony
3 miejsce Dąbkowski Cezary - Arrachion Olsztyn
-87kg Początkujący
1 miejsce Jasiński Michał - FC Elbląg
2 miejsce Stoiński Tomasz - Akademia Sarmatia
3 miejsce Szydlik Marceli - Arrachion Olsztyn
+96 Początkujący
1 miejsce Nesteruk Łukasz - Top Team Szczecin
2 miejsce Paton Micha ł- FT Brodnica
3 miejsce Dylewski Janusz – nie zrzeszony
Pierwszy Krok
- Cenar Sebastian - Power Pit
- Krupa Bartosz - Akademia Sarmatia
- Jaworski Marcin - Akademia Sarmatia
- Radosław Smokowski - FF Wejherowo
- Przybysz Sebastian - Power Pit
Junior Turniej Początkujący:
-63kg
Wiśniewski Krzysztof - No Limits Kwidzyń
Filorski Marcin - FT Brodnica
-73kg
1 miejsce Piotrowski Adrian - FT Brodnica
2 miejsce Szefler Wojciech - FT Brodnica
3 miejsce Brzózka Arkadiusz - FT Brodnica
-80kg
1 miejsce Magdziński Łukasz - Copacabana Kętrzyn
2 miejsce Żelepin Bartłomiej j- Copacabana Kętrzyn
-87kg
1 miejsce Ponder Tomasz - Copacabana Kętrzyn
2 miejsce Piątek Damian - FC Elbląg
Zaawansowani:
-80kg
1 miejsce Błachuta Rafał - No Limits Kwidzyn
2 miejsce Zajączkowski Michał - Arrachion Olsztyn
Mariusz Marciniak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, natomiast Konrad Księżniak został ogłoszony najlepszym technikiem zawodów. Gratulujemy!!!
1 miejsce Olszewski Sylwester - FF Wejherowo
2 miejsce Przybyłowski Piotr - Arrachion Olsztyn
3 miejsce Kopecki Damian - No Limits Kwidzyn
-80kg Początkujący
1 miejsce Marciniak Mariusz - Akademia Sarmatia
2 miejsce Księżniak Konrad - nie zrzeszony
3 miejsce Dąbkowski Cezary - Arrachion Olsztyn
-87kg Początkujący
1 miejsce Jasiński Michał - FC Elbląg
2 miejsce Stoiński Tomasz - Akademia Sarmatia
3 miejsce Szydlik Marceli - Arrachion Olsztyn
+96 Początkujący
1 miejsce Nesteruk Łukasz - Top Team Szczecin
2 miejsce Paton Micha ł- FT Brodnica
3 miejsce Dylewski Janusz – nie zrzeszony
Pierwszy Krok
- Cenar Sebastian - Power Pit
- Krupa Bartosz - Akademia Sarmatia
- Jaworski Marcin - Akademia Sarmatia
- Radosław Smokowski - FF Wejherowo
- Przybysz Sebastian - Power Pit
Junior Turniej Początkujący:
-63kg
Wiśniewski Krzysztof - No Limits Kwidzyń
Filorski Marcin - FT Brodnica
-73kg
1 miejsce Piotrowski Adrian - FT Brodnica
2 miejsce Szefler Wojciech - FT Brodnica
3 miejsce Brzózka Arkadiusz - FT Brodnica
-80kg
1 miejsce Magdziński Łukasz - Copacabana Kętrzyn
2 miejsce Żelepin Bartłomiej j- Copacabana Kętrzyn
-87kg
1 miejsce Ponder Tomasz - Copacabana Kętrzyn
2 miejsce Piątek Damian - FC Elbląg
Zaawansowani:
-80kg
1 miejsce Błachuta Rafał - No Limits Kwidzyn
2 miejsce Zajączkowski Michał - Arrachion Olsztyn
Mariusz Marciniak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, natomiast Konrad Księżniak został ogłoszony najlepszym technikiem zawodów. Gratulujemy!!!
Robert Kleina, Fight Club Elbląg.pl