UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Piłka nożna straciła status sportu, stała się pracą za darmo otrzymane utrzymanie i tu jest problem ? Dziś inne czasy niż za Tomaszewskiego kiedy grano dla radości z futbolu... dlatego dramatem jest kiedy słyszę 20- latka że dziś beż kasy nic się zdąbedzie ! Takie realia stworzyli dzisiejsi Rodzice tych żółtodziobów co nic nie potrafią po za czekaniem na gotowe, na sponsora ? Czas iść do pracy i zapracować na piłkę czy koszulkię ! Tak było i sport że łzami oglądaliśmy a dziś tylko kasa i statystyki. Kolejne zmiany prezesa czy trenera nic nie dadzą, sami odejdą bo dla wszystkich największy problem, zmiana mentalności młodych jest nie do ogarnięcia a tu trzeba zacząć budować sport.
  • @A63 - Poplątanie z pomieszaniem, kolego. ""Za Tomaszewskiego '' wcale nie grano ''dla radości z futbolu ''. Zawsze w tle były pieniądze, lewe etaty, talony na mieszkania, samochody i inne tego typu kwiatki które w komunie serwowano wybranym. Sukcesy Górnika brały się z bycia klubem kopalnianym, a Legii z faktu bycia centralnym klubem wojskowym. Jednym z kłamstw założycielskich komuny był tzw. sport amatorski który istniał tylko na papierze i w klubach TKKF. Jestem kibicem pamiętającym czasy Górskiego, a nawet te troszkę wcześniejsze, coś niecoś pamiętam.
  • Ok.
  • Tak było jak mówisz, też pamiętam ! Tylko co innego nagrody a co innego dzisiejsze oczekiwania od samego początku. Dziś mając świadomość że dostaną za darmo, że im się należy jak 500+ prowadzi do upadku z jakim się boryka dzisiejszy sport.
  • @A63 - Ja nie znam drugiego takiego kraju jak Polska w którym jest aż tylu uwiedzonych propagandą różnych faryzeuszy dla których patriotyzm to szowinizm A dodatki socjalne to deprawacja obywatela. W każdym cywilizowanym rozwiniętym kraju takowe istnieją ale to u nas sa argumentem na nie. A wracając do sportu to przypomnij sobie Olimpię z czasów Łazarka. Piłkarze Arki Lechii Stali Mielec... To był biznes jak dziś tyle że już nie w Egu bo Zamech zniszczony.
  • Piłkarski poker !
  • @A63 - Tak
  • Nigdy nie było uczciwie, zawsze kasa była na stole ale nie oto chodzi byśmy się sprzeczali na ĺamach portalu gdzie lamingi czytają, ja też mam czasy komuny gdzieś bo nic mi nie dali po za pałką za zrywanie ruskiej flagi ! Mówię o koniecznej zmianie mentalności szczególnie młodych, o zmianie innego myślenia ! Miłej Dnia...
  • @A63 - Ja to traktowalem jako rozmowę, nie kłótnię. Kibicuję Concordii tak jak Olimpii bo sportu w ligach centralnych nigdy za wiele. Szkoda że chłopakom się nie wiedzie A miasto też nie bardzo pomaga. Pozdrawiam.
  • Pozostaje pozytywne myślenie !!!!!
Reklama