Poniżej przedstawiamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2014/2015.
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka
Rominta Gołdap - Płomień Ełk
Puszcza Hajnówka - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów - Start Działdowo
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Znicz Biała Piska - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Grajewo - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - MKS Korsze
Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska
Start Działdowo - Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk - Puszcza Hajnówka
KS Wasilków - Rominta Gołdap
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Rominta Gołdap - Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka - KS Wasilków
Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska - Start Działdowo
Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Huragan Morąg
Kolejka 4 - 27 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Start Działdowo - Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
Płomień Ełk - Olimpia Zambrów
KS Wasilków - Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap - Puszcza Hajnówka
Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Puszcza Hajnówka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Płomień Ełk
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Start Działdowo
MKS Korsze - Olimpia Elbląg
Huragan Morąg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 6 - 6-7 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
Start Działdowo - MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Olimpia Zambrów
Puszcza Hajnówka - Olimpia Olsztynek
Kolejka 7 - 10 września
Olimpia Olsztynek - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Warmia Grajewo - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg - Start Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg
Kolejka 8 - 13-14 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Elbląg
Start Działdowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
Płomień Ełk - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Warmia Grajewo
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka - Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Olimpia Zambrów
Kolejka 9 - 20-21 września
Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - Puszcza Hajnówka
Warmia Grajewo - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda - KS Wasilków
MKS Korsze - Płomień Ełk
Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg - Start Działdowo
Kolejka 10 - 27-28 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk - Huragan Morąg
KS Wasilków - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
Puszcza Hajnówka - Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
Kolejka 11 - 4-5 października
Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda - Puszcza Hajnówka
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Huragan Morąg - KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 12 - 11-12 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
Płomień Ełk - Olimpia Elbląg
KS Wasilków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap - Huragan Morąg
Puszcza Hajnówka - MKS Korsze
Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo
Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska
Kolejka 13 - 18-19 października
Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
MKS Korsze - Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg - Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg - KS Wasilków
Start Działdowo - Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 14 - 25-26 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok
Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków - Start Działdowo
Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg
Puszcza Hajnówka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - MKS Korsze
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
Kolejka 15 - 2 listopada
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
MKS Korsze - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg - Puszcza Hajnówka
Start Działdowo - Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
Kolejka 16 - 8-9 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk
KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża
Puszcza Hajnówka - Start Działdowo
Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - MKS Korsze
Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
Kolejka 17 - 11 listopada
Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Warmia Grajewo
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
ŁKS 1926 Łomża - Puszcza Hajnówka
Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap
Płomień Ełk - KS Wasilków
Kolejka 18 - 15-16 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok - Puszcza Hajnówka
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek
Start Działdowo - Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
MKS Korsze - Sokół Ostróda
Kolejka 19 - 22-23 listopada
MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg - Start Działdowo
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok
Puszcza Hajnówka - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - KS Wasilków
Kolejka 20
Dąb Dąbrowa Białostocka - Rominta Gołdap
KS Wasilków - Puszcza Hajnówka
Płomień Ełk - Olimpia Olsztynek
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg
Start Działdowo - Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - MKS Korsze
Kolejka 21
Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Start Działdowo
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów - Płomień Ełk
Olimpia Olsztynek - KS Wasilków
Puszcza Hajnówka - Rominta Gołdap
Kolejka 22
Dąb Dąbrowa Białostocka - Puszcza Hajnówka
Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
KS Wasilków - Olimpia Zambrów
Płomień Ełk - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
Start Działdowo - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - MKS Korsze
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
Kolejka 23
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg - Olimpia Elbląg
MKS Korsze - Start Działdowo
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
Concordia Elbląg - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek - Puszcza Hajnówka
Kolejka 24
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Olsztynek
Puszcza Hajnówka - Olimpia Zambrów
Rominta Gołdap - Concordia Elbląg
KS Wasilków - Znicz Biała Piska
Płomień Ełk - Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
Start Działdowo - Huragan Morąg
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 25
Olimpia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Płomień Ełk
Warmia Grajewo - KS Wasilków
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap
Concordia Elbląg - Puszcza Hajnówka
Olimpia Zambrów - Olimpia Olsztynek
Kolejka 26
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Zambrów
Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg
Puszcza Hajnówka - Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap - Warmia Grajewo
KS Wasilków - Sokół Ostróda
Płomień Ełk - MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Działdowo - Olimpia Elbląg
Kolejka 27
Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - Płomień Ełk
MKS Korsze - KS Wasilków
Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
Warmia Grajewo - Puszcza Hajnówka
Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Kolejka 28
Dąb Dąbrowa Białostocka - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo
Puszcza Hajnówka - Sokół Ostróda
Rominta Gołdap - MKS Korsze
KS Wasilków - Huragan Morąg
Płomień Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
Kolejka 29
ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg - Płomień Ełk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Wasilków
Huragan Morąg - Rominta Gołdap
MKS Korsze - Puszcza Hajnówka
Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek
Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Kolejka 30
Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda
Olimpia Olsztynek - MKS Korsze
Puszcza Hajnówka - Huragan Morąg
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków - Olimpia Elbląg
Płomień Ełk - Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 31
Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
Start Działdowo - KS Wasilków
Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Puszcza Hajnówka
Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek
MKS Korsze - Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
Kolejka 32
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
Concordia Elbląg - MKS Korsze
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Puszcza Hajnówka - Olimpia Elbląg
Rominta Gołdap - Start Działdowo
KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 33
Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
Kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - Płomień Ełk
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka
Rominta Gołdap - Płomień Ełk
Puszcza Hajnówka - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów - Start Działdowo
Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
Znicz Biała Piska - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Grajewo - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - MKS Korsze
Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska
Start Działdowo - Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk - Puszcza Hajnówka
KS Wasilków - Rominta Gołdap
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Rominta Gołdap - Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka - KS Wasilków
Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska - Start Działdowo
Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Huragan Morąg
Kolejka 4 - 27 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Start Działdowo - Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
Płomień Ełk - Olimpia Zambrów
KS Wasilków - Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap - Puszcza Hajnówka
Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Puszcza Hajnówka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Płomień Ełk
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Start Działdowo
MKS Korsze - Olimpia Elbląg
Huragan Morąg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 6 - 6-7 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg - Huragan Morąg
Start Działdowo - MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - Olimpia Zambrów
Puszcza Hajnówka - Olimpia Olsztynek
Kolejka 7 - 10 września
Olimpia Olsztynek - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka
Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Warmia Grajewo - Płomień Ełk
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg - Start Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg
Kolejka 8 - 13-14 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Elbląg
Start Działdowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
Płomień Ełk - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Warmia Grajewo
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka - Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Olimpia Zambrów
Kolejka 9 - 20-21 września
Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska - Puszcza Hajnówka
Warmia Grajewo - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda - KS Wasilków
MKS Korsze - Płomień Ełk
Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg - Start Działdowo
Kolejka 10 - 27-28 września
Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk - Huragan Morąg
KS Wasilków - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
Puszcza Hajnówka - Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
Kolejka 11 - 4-5 października
Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda - Puszcza Hajnówka
MKS Korsze - Rominta Gołdap
Huragan Morąg - KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk
Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 12 - 11-12 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
Płomień Ełk - Olimpia Elbląg
KS Wasilków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap - Huragan Morąg
Puszcza Hajnówka - MKS Korsze
Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo
Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska
Kolejka 13 - 18-19 października
Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
MKS Korsze - Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg - Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg - KS Wasilków
Start Działdowo - Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 14 - 25-26 października
Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok
Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków - Start Działdowo
Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg
Puszcza Hajnówka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - MKS Korsze
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
Kolejka 15 - 2 listopada
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
MKS Korsze - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg - Puszcza Hajnówka
Start Działdowo - Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
Kolejka 16 - 8-9 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk
KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża
Puszcza Hajnówka - Start Działdowo
Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - MKS Korsze
Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
Kolejka 17 - 11 listopada
Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Warmia Grajewo
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
Start Działdowo - Olimpia Olsztynek
ŁKS 1926 Łomża - Puszcza Hajnówka
Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap
Płomień Ełk - KS Wasilków
Kolejka 18 - 15-16 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków
Płomień Ełk - Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok - Puszcza Hajnówka
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek
Start Działdowo - Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
MKS Korsze - Sokół Ostróda
Kolejka 19 - 22-23 listopada
MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg - Start Działdowo
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok
Puszcza Hajnówka - Płomień Ełk
Rominta Gołdap - KS Wasilków
Kolejka 20
Dąb Dąbrowa Białostocka - Rominta Gołdap
KS Wasilków - Puszcza Hajnówka
Płomień Ełk - Olimpia Olsztynek
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg
Start Działdowo - Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - MKS Korsze
Kolejka 21
Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Start Działdowo
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów - Płomień Ełk
Olimpia Olsztynek - KS Wasilków
Puszcza Hajnówka - Rominta Gołdap
Kolejka 22
Dąb Dąbrowa Białostocka - Puszcza Hajnówka
Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
KS Wasilków - Olimpia Zambrów
Płomień Ełk - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
Start Działdowo - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - MKS Korsze
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
Kolejka 23
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg - Olimpia Elbląg
MKS Korsze - Start Działdowo
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
Concordia Elbląg - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek - Puszcza Hajnówka
Kolejka 24
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Olsztynek
Puszcza Hajnówka - Olimpia Zambrów
Rominta Gołdap - Concordia Elbląg
KS Wasilków - Znicz Biała Piska
Płomień Ełk - Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
Start Działdowo - Huragan Morąg
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 25
Olimpia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Płomień Ełk
Warmia Grajewo - KS Wasilków
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap
Concordia Elbląg - Puszcza Hajnówka
Olimpia Zambrów - Olimpia Olsztynek
Kolejka 26
Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Zambrów
Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg
Puszcza Hajnówka - Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap - Warmia Grajewo
KS Wasilków - Sokół Ostróda
Płomień Ełk - MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Działdowo - Olimpia Elbląg
Kolejka 27
Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - Płomień Ełk
MKS Korsze - KS Wasilków
Sokół Ostróda - Rominta Gołdap
Warmia Grajewo - Puszcza Hajnówka
Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Kolejka 28
Dąb Dąbrowa Białostocka - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo
Puszcza Hajnówka - Sokół Ostróda
Rominta Gołdap - MKS Korsze
KS Wasilków - Huragan Morąg
Płomień Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
Kolejka 29
ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg - Płomień Ełk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Wasilków
Huragan Morąg - Rominta Gołdap
MKS Korsze - Puszcza Hajnówka
Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek
Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Kolejka 30
Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda
Olimpia Olsztynek - MKS Korsze
Puszcza Hajnówka - Huragan Morąg
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków - Olimpia Elbląg
Płomień Ełk - Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 31
Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
Start Działdowo - KS Wasilków
Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Puszcza Hajnówka
Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek
MKS Korsze - Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg
Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
Kolejka 32
Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
Concordia Elbląg - MKS Korsze
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Puszcza Hajnówka - Olimpia Elbląg
Rominta Gołdap - Start Działdowo
KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 33
Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
Kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - Płomień Ełk
-