Poniżej przedstawiamy terminarz piłkarskiej II ligi wschodniej w sezonie 2012/2013.
Kolejka 1 - 4-5 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków 0-1 Resovia
Unia Tarnów 2-1 Wisła Płock
Znicz Pruszków 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom 1-0 Pogoń Siedlce
Concordia Elbląg 0-1 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 1-1 Motor Lublin
Pelikan Łowicz 2-0 Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Wigry Suwałki 1-2 Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice 1-4 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2-2 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 0-0 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Radomiak Radom
Wisła Płock 0-0 Znicz Pruszków
Resovia 4-1 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Garbarnia Kraków
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Garbarnia Kraków 0-1 Wigry Suwałki
Unia Tarnów 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 1-0 Resovia
Radomiak Radom 3-1 Wisła Płock
Concordia Elbląg 5-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 1-1 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 1-1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki
Motor Lublin 0-0 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1-2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 0-0 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Puławy
Wisła Płock 3-0 Concordia Elbląg
Resovia 5-0 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 1-4 Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
Kolejka 5 - 1-2 września
Unia Tarnów 2-1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1-2 Garbarnia Kraków
Radomiak Radom 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg 1-0 Resovia
Wisła Puławy 0-1 Wisła Płock
Pelikan Łowicz 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 3-0 Motor Lublin
Kolejka 6 - 8-9 września
Wigry Suwałki 2-1 Motor Lublin
Stal Stalowa Wola 0-4 Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stal Rzeszów
Wisła Płock 1-2 Pelikan Łowicz
Resovia 0-0 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Concordia Elbląg
Garbarnia Kraków 2-1 Radomiak Radom
Unia Tarnów 0-0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 2-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 7 - 15-16 września
Znicz Pruszków 0-0 Wigry Suwałki
Radomiak Radom 2-2 Unia Tarnów
Concordia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków
Wisła Puławy 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Pelikan Łowicz 0-1 Resovia
Stal Rzeszów 1-2 Wisła Płock
Olimpia Elbląg 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice 2-1 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 0-2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 8 - 19 września
Wigry Suwałki 0-1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Puszcza Niepołomice
Wisła Płock 2-1 Olimpia Elbląg
Resovia 1-0 Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 0-3 Wisła Puławy
Unia Tarnów 0-2 Concordia Elbląg
Znicz Pruszków 2-0 Radomiak Radom
Kolejka 9 - 22-23 września
Radomiak Radom 1-0 Wigry Suwałki
Concordia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 1-2 Unia Tarnów
Pelikan Łowicz 3-0 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 1-0 Resovia
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Płock
Motor Lublin 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 10 - 29-30 września
Wigry Suwałki 1-1 Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Stal Stalowa Wola
Wisła Płock 1-0 Motor Lublin
Resovia 0-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 3-2 Stal Rzeszów
Unia Tarnów 0-1 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 0-2 Wisła Puławy
Radomiak Radom 2-1 Concordia Elbląg
Kolejka 11 - 6-7 października
Concordia Elbląg 2-0 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 0-1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 1-1 Resovia
Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Płock
Pogoń Siedlce 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 12 - 13-14 października
Wigry Suwałki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Płock 2-2 Pogoń Siedlce
Resovia 1-1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 4-2 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice
Unia Tarnów 0-1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1-1 Stal Rzeszów
Radomiak Radom 2-0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 0-1 Wisła Puławy
Kolejka 13 - 20-21 października
Wisła Puławy 5-2 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 1-0 Concordia Elbląg
Stal Rzeszów 3-1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów
Motor Lublin 3-0 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 3-0 Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wisła Płock
Kolejka 14 - 27-28 października
Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock
Resovia 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów 1-4 Motor Lublin
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 0-0 Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg 2-1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
Kolejka 15 - 3-4 listopada
Pelikan Łowicz 1-0 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 0-0 Concordia Elbląg
Puszcza Niepołomice 2-0 Radomiak Radom
Motor Lublin 4-2 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0-1 Unia Tarnów
Pogoń Siedlce 0-1 Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Płock 0-1 Resovia
Kolejka 16 - 10-11 listopada
Wigry Suwałki 0-1 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisła Płock
Garbarnia Kraków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Tarnów 3-1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 3-1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 3-0 Motor Lublin
Concordia Elbląg 0-2 Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy 0-1 Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz 1-0 Stal Rzeszów
Kolejka 17 - 17-18 listopada
Stal Rzeszów 0-0 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1-1 Pelikan Łowicz
Puszcza Niepołomice 2-0 Wisła Puławy
Motor Lublin 2-1 Concordia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1-1 Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 1-0 Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Unia Tarnów
Wisła Płock 1-0 Garbarnia Kraków
Resovia - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 18 - 9-10 marca
Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
Resovia 2-1 Garbarnia Kraków
Wisła Płock 2-2 Unia Tarnów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 4-0 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 2-1 Concordia Elbląg
Motor Lublin 0-2 Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice 1-3 Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Rzeszów
Kolejka 19 - 16-17 marca
Olimpia Elbląg 3-0 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 0-0 Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz 2-1 Motor Lublin
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Concordia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków 0-3 Wisła Płock
Unia Tarnów - Resovia
Garbarnia Kraków 1-3 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 20 - 23-24 marca
Wigry Suwałki 3-2 Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Unia Tarnów
Resovia 3-1 Znicz Pruszków
Wisła Płock 2-2 Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Concordia Elbląg
Pogoń Siedlce 1-1 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1-0 Pelikan Łowicz
Motor Lublin 1-1 Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice 1-0 Olimpia Elbląg
Kolejka 21 - 30 marca
Wigry Suwałki 2-1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 1-0 Motor Lublin
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg 0-3 Wisła Płock
Radomiak Radom 4-0 Resovia
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków
Kolejka 22 - 6-7 kwietnia
Wigry Suwałki 0-2 Unia Tarnów
Garbarnia Kraków 1-1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Radomiak Radom
Resovia - Concordia Elbląg
Wisła Płock 2-1 Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce 2-2 Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola 2-1 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 1-4 Puszcza Niepołomice
Kolejka 23 - 13-14 kwietnia
Pogoń Siedlce 0-0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 1-1 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 3-1 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1-2 Wisła Płock
Wisła Puławy 0-0 Resovia
Concordia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 4-1 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 1-1 Unia Tarnów
Kolejka 24 - 20-21 kwietnia
Wigry Suwałki 0-1 Znicz Pruszków
Unia Tarnów 3-1 Radomiak Radom
Garbarnia Kraków 1-2 Concordia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Puławy
Resovia 0-1 Pelikan Łowicz
Wisła Płock 1-1 Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce 2-1 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 1-0 Motor Lublin
Kolejka 25 - 24 kwietnia
Stal Stalowa Wola 0-1 Wigry Suwałki
Motor Lublin 2-1 Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Płock
Stal Rzeszów 0-1 Resovia
Pelikan Łowicz 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 6-1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 0-1 Unia Tarnów
Radomiak Radom 1-1 Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 27-28 kwietnia
Wigry Suwałki 2-0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 5-0 Concordia Elbląg
Unia Tarnów 0-1 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1-1 Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stal Rzeszów
Resovia 0-0 Olimpia Elbląg
Wisła Płock 1-1 Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 1-0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 27 - 4-5 maja
Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Wisła Płock
Puszcza Niepołomice 1-0 Resovia
Olimpia Elbląg 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów 0-0 Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz - Unia Tarnów
Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków
Concordia Elbląg - Radomiak Radom
Kolejka 28 - 8 maja
Wigry Suwałki 3-0 Concordia Elbląg
Radomiak Radom 0-0 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 1-3 Pelikan Łowicz
Unia Tarnów 1-1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 1-0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Puszcza Niepołomice
Resovia 2-2 Motor Lublin
Wisła Płock 2-0 Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 29 - 11-12 maja
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2-2 Wisła Płock
Stal Stalowa Wola 0-1 Resovia
Motor Lublin 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1-1 Unia Tarnów
Stal Rzeszów 0-1 Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz 0-2 Radomiak Radom
Wisła Puławy 1-0 Concordia Elbląg
Kolejka 30 - 18-19 maja
Wigry Suwałki 3-0 Wisła Puławy
Concordia Elbląg 0-3 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 1-1 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg
Unia Tarnów 0-1 Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Stal Stalowa Wola
Resovia 2-0 Pogoń Siedlce
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 31 - 25-26 maja
Wisła Płock 1-0 Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Resovia
Pogoń Siedlce 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-0 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 3-1 Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice 1-0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 1-0 Radomiak Radom
Stal Rzeszów 3-2 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 1-1 Wisła Puławy
Kolejka 32 - 1 czerwca
Wigry Suwałki 1-2 Pelikan Łowicz
Wisła Puławy 1-0 Stal Rzeszów
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 3-0 Motor Lublin
Unia Tarnów 0-1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 3-5 Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia 0-3 Wisła Płock
Kolejka 33 - 1 czerwca
Resovia 3-1 Wigry Suwałki
Wisła Płock 5-0 Siarka Tarnobrzeg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2-0 Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola 0-2 Znicz Pruszków
Motor Lublin 3-0 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 1-1 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 2-1 Pelikan Łowicz
Kolejka 34 - 8 czerwca
Wigry Suwałki 4-0 Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz 3-2 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 2-3 Puszcza Niepołomice
Concordia Elbląg 3-0 Motor Lublin
Radomiak Radom 0-0 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 1-0 Pogoń Siedlce
Unia Tarnów 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Płock
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków 0-1 Resovia
Unia Tarnów 2-1 Wisła Płock
Znicz Pruszków 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom 1-0 Pogoń Siedlce
Concordia Elbląg 0-1 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 1-1 Motor Lublin
Pelikan Łowicz 2-0 Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Wigry Suwałki 1-2 Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice 1-4 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2-2 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 0-0 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Radomiak Radom
Wisła Płock 0-0 Znicz Pruszków
Resovia 4-1 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Garbarnia Kraków
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Garbarnia Kraków 0-1 Wigry Suwałki
Unia Tarnów 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 1-0 Resovia
Radomiak Radom 3-1 Wisła Płock
Concordia Elbląg 5-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 1-1 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 1-1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki
Motor Lublin 0-0 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1-2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 0-0 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Puławy
Wisła Płock 3-0 Concordia Elbląg
Resovia 5-0 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 1-4 Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
Kolejka 5 - 1-2 września
Unia Tarnów 2-1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1-2 Garbarnia Kraków
Radomiak Radom 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg 1-0 Resovia
Wisła Puławy 0-1 Wisła Płock
Pelikan Łowicz 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 3-0 Motor Lublin
Kolejka 6 - 8-9 września
Wigry Suwałki 2-1 Motor Lublin
Stal Stalowa Wola 0-4 Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stal Rzeszów
Wisła Płock 1-2 Pelikan Łowicz
Resovia 0-0 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Concordia Elbląg
Garbarnia Kraków 2-1 Radomiak Radom
Unia Tarnów 0-0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 2-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 7 - 15-16 września
Znicz Pruszków 0-0 Wigry Suwałki
Radomiak Radom 2-2 Unia Tarnów
Concordia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków
Wisła Puławy 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Pelikan Łowicz 0-1 Resovia
Stal Rzeszów 1-2 Wisła Płock
Olimpia Elbląg 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice 2-1 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 0-2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 8 - 19 września
Wigry Suwałki 0-1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Puszcza Niepołomice
Wisła Płock 2-1 Olimpia Elbląg
Resovia 1-0 Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 0-3 Wisła Puławy
Unia Tarnów 0-2 Concordia Elbląg
Znicz Pruszków 2-0 Radomiak Radom
Kolejka 9 - 22-23 września
Radomiak Radom 1-0 Wigry Suwałki
Concordia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 1-2 Unia Tarnów
Pelikan Łowicz 3-0 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 1-0 Resovia
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Płock
Motor Lublin 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 10 - 29-30 września
Wigry Suwałki 1-1 Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Stal Stalowa Wola
Wisła Płock 1-0 Motor Lublin
Resovia 0-0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 3-2 Stal Rzeszów
Unia Tarnów 0-1 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 0-2 Wisła Puławy
Radomiak Radom 2-1 Concordia Elbląg
Kolejka 11 - 6-7 października
Concordia Elbląg 2-0 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 0-1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 1-1 Resovia
Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Płock
Pogoń Siedlce 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 12 - 13-14 października
Wigry Suwałki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Płock 2-2 Pogoń Siedlce
Resovia 1-1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 4-2 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice
Unia Tarnów 0-1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1-1 Stal Rzeszów
Radomiak Radom 2-0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 0-1 Wisła Puławy
Kolejka 13 - 20-21 października
Wisła Puławy 5-2 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 1-0 Concordia Elbląg
Stal Rzeszów 3-1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów
Motor Lublin 3-0 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 3-0 Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wisła Płock
Kolejka 14 - 27-28 października
Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock
Resovia 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów 1-4 Motor Lublin
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 0-0 Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg 2-1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
Kolejka 15 - 3-4 listopada
Pelikan Łowicz 1-0 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 0-0 Concordia Elbląg
Puszcza Niepołomice 2-0 Radomiak Radom
Motor Lublin 4-2 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0-1 Unia Tarnów
Pogoń Siedlce 0-1 Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Płock 0-1 Resovia
Kolejka 16 - 10-11 listopada
Wigry Suwałki 0-1 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisła Płock
Garbarnia Kraków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Tarnów 3-1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 3-1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 3-0 Motor Lublin
Concordia Elbląg 0-2 Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy 0-1 Olimpia Elbląg
Pelikan Łowicz 1-0 Stal Rzeszów
Kolejka 17 - 17-18 listopada
Stal Rzeszów 0-0 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1-1 Pelikan Łowicz
Puszcza Niepołomice 2-0 Wisła Puławy
Motor Lublin 2-1 Concordia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1-1 Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 1-0 Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Unia Tarnów
Wisła Płock 1-0 Garbarnia Kraków
Resovia - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 18 - 9-10 marca
Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
Resovia 2-1 Garbarnia Kraków
Wisła Płock 2-2 Unia Tarnów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 4-0 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 2-1 Concordia Elbląg
Motor Lublin 0-2 Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice 1-3 Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Rzeszów
Kolejka 19 - 16-17 marca
Olimpia Elbląg 3-0 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 0-0 Puszcza Niepołomice
Pelikan Łowicz 2-1 Motor Lublin
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Concordia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków 0-3 Wisła Płock
Unia Tarnów - Resovia
Garbarnia Kraków 1-3 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 20 - 23-24 marca
Wigry Suwałki 3-2 Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Unia Tarnów
Resovia 3-1 Znicz Pruszków
Wisła Płock 2-2 Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Concordia Elbląg
Pogoń Siedlce 1-1 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1-0 Pelikan Łowicz
Motor Lublin 1-1 Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice 1-0 Olimpia Elbląg
Kolejka 21 - 30 marca
Wigry Suwałki 2-1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 1-0 Motor Lublin
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg 0-3 Wisła Płock
Radomiak Radom 4-0 Resovia
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków
Kolejka 22 - 6-7 kwietnia
Wigry Suwałki 0-2 Unia Tarnów
Garbarnia Kraków 1-1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Radomiak Radom
Resovia - Concordia Elbląg
Wisła Płock 2-1 Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce 2-2 Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola 2-1 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 1-4 Puszcza Niepołomice
Kolejka 23 - 13-14 kwietnia
Pogoń Siedlce 0-0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 1-1 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 3-1 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1-2 Wisła Płock
Wisła Puławy 0-0 Resovia
Concordia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 4-1 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 1-1 Unia Tarnów
Kolejka 24 - 20-21 kwietnia
Wigry Suwałki 0-1 Znicz Pruszków
Unia Tarnów 3-1 Radomiak Radom
Garbarnia Kraków 1-2 Concordia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Puławy
Resovia 0-1 Pelikan Łowicz
Wisła Płock 1-1 Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce 2-1 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 1-0 Motor Lublin
Kolejka 25 - 24 kwietnia
Stal Stalowa Wola 0-1 Wigry Suwałki
Motor Lublin 2-1 Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Płock
Stal Rzeszów 0-1 Resovia
Pelikan Łowicz 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 6-1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 0-1 Unia Tarnów
Radomiak Radom 1-1 Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 27-28 kwietnia
Wigry Suwałki 2-0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 5-0 Concordia Elbląg
Unia Tarnów 0-1 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1-1 Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stal Rzeszów
Resovia 0-0 Olimpia Elbląg
Wisła Płock 1-1 Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 1-0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 27 - 4-5 maja
Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin - Wisła Płock
Puszcza Niepołomice 1-0 Resovia
Olimpia Elbląg 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów 0-0 Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz - Unia Tarnów
Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków
Concordia Elbląg - Radomiak Radom
Kolejka 28 - 8 maja
Wigry Suwałki 3-0 Concordia Elbląg
Radomiak Radom 0-0 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 1-3 Pelikan Łowicz
Unia Tarnów 1-1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 1-0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Puszcza Niepołomice
Resovia 2-2 Motor Lublin
Wisła Płock 2-0 Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pogoń Siedlce
Kolejka 29 - 11-12 maja
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2-2 Wisła Płock
Stal Stalowa Wola 0-1 Resovia
Motor Lublin 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1-1 Unia Tarnów
Stal Rzeszów 0-1 Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz 0-2 Radomiak Radom
Wisła Puławy 1-0 Concordia Elbląg
Kolejka 30 - 18-19 maja
Wigry Suwałki 3-0 Wisła Puławy
Concordia Elbląg 0-3 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 1-1 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg
Unia Tarnów 0-1 Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Stal Stalowa Wola
Resovia 2-0 Pogoń Siedlce
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 31 - 25-26 maja
Wisła Płock 1-0 Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Resovia
Pogoń Siedlce 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2-0 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 3-1 Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice 1-0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 1-0 Radomiak Radom
Stal Rzeszów 3-2 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 1-1 Wisła Puławy
Kolejka 32 - 1 czerwca
Wigry Suwałki 1-2 Pelikan Łowicz
Wisła Puławy 1-0 Stal Rzeszów
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 3-0 Motor Lublin
Unia Tarnów 0-1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 3-5 Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia 0-3 Wisła Płock
Kolejka 33 - 1 czerwca
Resovia 3-1 Wigry Suwałki
Wisła Płock 5-0 Siarka Tarnobrzeg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2-0 Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola 0-2 Znicz Pruszków
Motor Lublin 3-0 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 1-1 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 2-1 Pelikan Łowicz
Kolejka 34 - 8 czerwca
Wigry Suwałki 4-0 Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz 3-2 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 2-3 Puszcza Niepołomice
Concordia Elbląg 3-0 Motor Lublin
Radomiak Radom 0-0 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 1-0 Pogoń Siedlce
Unia Tarnów 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Płock
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Resovia
-