Sukces elbląskich tenisowych skrzatów

Elbląg, Igor Piotrowski
Igor Piotrowski (fot. nadesłana)

Igor Piotrowski w singlu, debel: Igor Piotrowski i Franciszek Goeric – tenisiści TT Score Team zdobyli mistrzostwa województwa warmińsko – mazurskiego w kategorii skrzatów.

W weekend w Mrągowie odbyły się halowe mistrzostwa skrzatów województwa warmińsko – mazurskiego w tenisie ziemnym. Elbląski klub TT Score Team reprezentowali Igor Piotrowski i Franciszek Goeric.

Turniej rozpoczął się od meczów grupowych. Igor Piotrowski w trzech spotkaniach oddał rywalom siedem gemów. Trzy zwycięstwa dały mu pierwsze miejsce w grupie i możliwość gry w finale, gdzie gładko 6:0 i 6:1 pokonał Aleca Farenieca z Tennis Club Mrągowo 6:0 i 6:1.

Franciszek Goeric w swojej grupie zajął drugie miejsce, które pozwoliło mu walczyć o brąz. W „małym finale” przegrał 5:7 i 3:6 z Alexandrem Mijakiem z KT Pisz Point. I w efekcie został sklasyfikowany na czwartym miejscu.

Elbląska para bardzo dobrze zaprezentowała się także w deblu. Elblążanie w półfinale pokonali 6:2 i 6:0 duet z SetPiont Olsztyn. W finale wygrali 6:0 i 6:2 z parą  Alec Fareniec (Tennis Club Mrągowo)/Jakub Stefanowicz (UKS RP Sport Olsztyn) i cały turniej.