UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Obiecuję że na drugi dzień po wyborach jadę do Brukseli i odblokowuję pieniądze z KPO" - kolejne kłamstwo jakich wiele, i to na początku kadencji..... nikt wam tyle nie da co ja naobiecuję.... do usłyszenia lemingi. Zagłosowaliście na mnie to teraz mam was w..... Ha, ale najważniejsze że PIS pokonane. Nic więcej się nie liczy.
  • Zaś kombinujesz? Już raz pisałem Ci, że o środki występuje premier, aktualnie Morawiecki. Poza tym, decyzja o tym leżała w rękach Prezydenta, ,a Prezydent, z PiS się wywodzący, skierował sprawę do Trybunału K. , który nie potrafi się zebrać w tej sprawie, gdyż część sędziów została wybrana przez mgr prawa Zbigniewa Z. , a część, przez doktora prawa, Jarosława K.. , wbrew protestom profesorów prawa. I zbyte. Ile razy mam Tobie o tym przypominać? To nie temat, związany z publikacją. Nadal podejrzewam, że masz kuku na muniu. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RomanR(2023-10-22)
  • @RomanR - Nie chodzi mi twój wywód na temat KPO. Proszę odnieść się do słów donka. Sam je słyszałem i widziałem jak to mówi. Bo teraz nie wiem czy robi głupka z siebie czy z tych do których mówi. Bo do tego że notorycznie kłamał i składał obietnice bez ich spełnienia to już się przyzwyczaiłem.
  • Jak by został premierem - orle. Jak ma to zrobić? Pis pazurami trzyma się kasy z niby "rządzenia"
  • Nie premierem tylko po wyborach do parlamentu. Nie zmieniaj faktów. Wszyscy widzieli, słyszeli.
Reklama