UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko teraz nie zwalajcie winy na tego co dostał czerwoną kartkę bo zgrany zespół ćwiczy liczebnie grę w osłabieniu bo takie kary były zawsze, sztuką dzielić zobowiązania dodatkowego pola a nie panika i rozsypka w pilnowaniu rywala. Jest to efekt złego trenowania i braku dojrzałości zawodników. Czas na reset, ale co się stało już się nie naprawi.
  • @puls7 - Tobie też juz dziękujemy, przeanalizuj tych mocarzy z Agrikola
  • Nie wnoszę uwag stojąc po stronie tych z Agricola jak ująłeś, tamtych wogóle nie znam. Jestem biernym obserwatorem który widzi futbol a nie kopaninę z komórką w kieszeni. Nie dojrzałość do drugiej ligi za to czwarta w sam raz bo będzie kolejna wojna z Olimpią II ! Powodzenia.....
  • Nie moim celem analizowanie Olimpi ! Byłem na meczu Olimpii 25 lat temu z małym dzieckiem, wstydu się najadłem słuchając przekleństw i chamstwa kibiców, do dziś tam nie byłem i nikogo nie znam. Tu mowa moja dotyczyła gry Concordia i koniec tematu bo widzę tą samą podłość. Jak w polityce ? Nie popierasz Tuska to jesteś z PiS ! Patologia myślenia nie w tym kierunku co trzeba albo trenerka i prezesowania albo zakończcie swój byt podając się do dymisji natychmiast.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    puls7(2023-06-18)
Reklama