Olimpia - Stal (wynik meczu)

Elbląg, Olimpia - Stal (wynik meczu)

Wynik ostatniego meczu sezonu ze Stalą Mielec zdecyduje o tym czy Olimpia utrzyma się w II lidze. Sprawdzaj, jak idzie naszej drużynie, na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Dzisiaj czekają nas wyjątkowe emocje, stąd nasza relacja z meczu będzie wyglądała inaczej niż zwykle. O godzinie 17 rozpoczną się wszystkie mecze 34. kolejki spotkań grupy wschodniej II ligi. Przed drużynami zaledwie 90 minut gry do końca sezonu, a my nadal nie wiemy, kto wraz z Pogonią Siedlce awansuje do I ligi. Nie znamy też wszystkich zespołów, które unikną degradacji.
       O uratowanie ligowego bytu walczy Olimpia. Jeśli elblążanie wygrają ze Stalą Mielec, pozostaną w II lidze bez względu na wyniki innych meczów. Utrzymanie piłkarzom z Agrykola może dać też remis, jednak by tak się stało, Wisła Puławy musi pokonać w wyjazdowym meczu Znicza Pruszków. Swoich meczów nie mogą też wygrać Limanovia i Stal Rzeszów.
       Na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl nasi Czytelnicy znajdą dzisiaj informację o wyniku meczu Olimpii i pozostałych spotkań, które są ważne dla naszej drużyny. Poinformujemy Państwa o każdej bramce, która będzie zmieniała sytuację żółto-biało-niebieskich w kontekście utrzymania w II lidze.

Wpisy będą się pojawiały po zmianach wyników. Prosimy o odświeżanie strony.

Skład Olimpii: Hieronim Zoch – Tomasz Lewandowski, Kamil Kopycki, Oleg Ichim, Kamil Graczyk, Radosław Stępień, Tomasz Sedlewski, Tomasz Sambor, Maciej Prusinowski, Patryk Sokołowski, Rafał Leśniewski

Minuta 1

Olimpia Elbląg – Stal Mielec 0:0
       Znicz Pruszków – Wisła Puławy 0:0
       Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 0:0
       Olimpia Zambrów – Limanovia Limanowa 0:0

Przy tych wynikach Olimpia spada do III ligi. Czekamy na gola dla żółto-biało-niebieskich! Dzisiaj kibicujemy też Wiśle Puławy w starciu ze Zniczem Pruszków. Zwycięstwo puławian może dać piłkarzom z Agrykola utrzymanie nawet przy remisie ze Stalą. Swoich meczów nie mogą też wygrać Stal Rzeszów i Limanovia.

Minuta 9

Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 1:0

Pasjonująca walka o awans. Siarka prowadzi z Concordią 1:0, a Wigry prowadzą ze Stalą Rzeszów 1:0. Gol dla Wigier to dobra wiadomość dla Olimpii.

Minuta 10
       Gooooooooooool!!!!!!! Oleg Ichim. Olimpia - Stal 1:0

Olimpia Elbląg – Stal Mielec 1:0
       Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 2:0

Minuta 22

Wyniki nie zmieniają się. Rezultaty, które są w tym momencie gwarantują Olimpii utrzymanie.

Minuta 24

Znicz Pruszków – Wisła Puławy 1:0

Kiepska wiadomość z Pruszkowa, gdzie Znicz strzelił bramkę Wiśle. No ale Olimpia wygrywając nie musi się o nic martwić.

Minuta 28

Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 2:1

Gol dla Stali Rzeszów w Suwałkach.

Minuta 45

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Olimpia prowadzi ze Stalą Mielec 1:0.

Do przerwy

Zwycięstwo daje oczywiście naszej drużynie utrzymanie w II lidze. I jeszcze mała ciekawostka. W tym momencie Olimpia plasuje się na siódmym miejscu w tabeli.

Minuta 46
       Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 3:1

Początek drugiej połowy. W Suwałkach trzeci gol dla Wigier.

Minuta 49
       Wigry Suwałki – Stal Rzeszów 3:2

Szybka odpowiedź Stali Rzeszów. W Suwałkach 3:2.

Minuta 49

Olimpia Elbląg – Stal Mielec 1:1

Niestety gol dla Stali Mielec. Olimpia musi teraz postawić wszystko na jedną kartę.

Minuta 58

Olimpia Elbląg – Stal Mielec 1:2

Drugi gol dla Stali Mielec. Fatalna sytuacja Olimpii.

Minuta 63

Znicz Pruszków – Wisła Puławy 2:0

Kolejna zła wiadomość. Znicz strzela drugiego gola Wiśle Puławy. Olimpia musi wygrać by się utrzymać.