UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Burżujska gra. Wyprodukowanie jednego kija golfowego to ślad węglowy jak stąd do Berlina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    Kolinski(2021-08-25)
  • @Kolinski - Ciekawe jakiej długości jest ślad węglowy pana Kolińskiego, dłuższy od kijowego, czy krótszy ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    GłębokaMyśl(2021-08-25)
  • @Kolinski - Oczywiście to nie mój komentarz, iż moje są znacznie elokwentniejsze i niewątpliwie zabawniejsze, jednak ten akurat całkiem jest w mojem duchu i spodobał mi się na tyle - iż jest i prawdziwy, i w duchu równości społecznej utrzymany - że aż go zaplusowałem. Golf to rzeczywiście sport dla burżujów, pozostawiający nie tylko potężny ślad węglowy, ale charakteryzujący się do tego ogromnymi nierównościami i zwyczajnym wyzyskiem personelu oraz obsługi, a do tego jest zwyczajnie aktywnością klasistowską (próbowaliście kiedyś trenować golfa na dzielnicowym albo szkolnym boisku?)oraz typowo dekdencką:)Generalnie sport ten najbardziej kojarzy mi się z komedią z lat 80.pt. "Golfiarze", nomen-omen, polecam:) Hashtagi: #oligarchia, #burzuazja, #dekadencja, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    tow. Koliński bez loginu(2021-08-25)
  • @tow. Koliński bez loginu - Większych idiotyzmów i bzdur już dawno nie czytałem. Golf na boisku? A może na orliku obok szkoły? A kto tam jest aż tak wykorzystywany ten personel?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Triatlonista(2021-08-25)
  • @GłębokaMyśl - ty głęboki, przecież to nie jest wpis Kolińskiego, pogłęb te płytkie myśli
Reklama