Medalowe trofea młodzików Olimpii w Kartuzach (zapasy)

Z sukcesami wrócili z Otwartych Mistrzostw Wybrzeża Młodzików reprezentanci sekcji zapasów elbląskiej Olimpii. Podopieczni trenera Grzegorza Jaworskiego w mocnej konkurencji, nie tylko wybrzeżowych klubów, zdobyli 3 medale.

W zawodach startowało 73 zawodników do lat 14 z sześciu klubów. Z Elbląga do Kartuz pojechało 10 zawodników. Najlepszy wynik, srebrny medal dla Olimpii wywalczył w kategorii wagowej 29 kg Marcin Szymański. Brązowe medale zdobyli Dawid Topczewski w wadze 32 kg i Michał Bajewicz w kategorii 53 kg. Blisko podium był w wadze 42 kg Kacper Ruciński, ale uplasował się na czwartym miejscu. Pozostali elblążanie zajmowali miejsca: kategoria 35 kg – 8. Jakub Holesowski, 10. Michał Tabaka; 38 kg – 6. Karol Toruń; 47 kg – 8. Dawid Kucharski, 13. Damian Chmielewski, 15. Sebastian Chrostowski.