UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W strefie gastronomiczno-wypoczynkowej, kiełbasa duża 25 zł, mała 15 zł xD Błagam, niech ktoś znowu namówi Pana Szweda do startu w wyborach, to będzie za friko :D Nie oszukujmy się... darmo, to uczciwa cena!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    12
    Ała mój portfel(2024-06-22)
  • @Ała mój portfel - A 800+ przeznaczasz na komórkę czy dziecko ?
  • @Ała mój portfel - Wszędzie trzeba się nażreć i nachlać, najlepiej za darmo. Dalej roszczenia, a od siebie nic.
  • @Ała mój portfel - Does anyone know how many percent of young people today would become completely stupid if the Internet disappeared?
  • Nie mam żadnych plusów, jestem niegodny, żeby się na cokolwiek załapać! Za młody na jeden socjal, za stary na inny i tak się toczy życia cud :D Nawet po urodzeniu kołyski nie miałem... i nikt nie narzekał! Raz jak bieda zajrzała w oczy, to w osiem osób mieszkaliśmy koło pobliskiego jeziora a dziadek przynosił ryby na obiad. Podobno miał jakiś super pomysł, żeby coś tam wrzucić, czy włożyć do jeziora i same wypływały. Radziliśmy sobie jak mogliśmy i nikt nie narzekał!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Ała mój portfel(2024-06-22)
  • "Wszędzie trzeba się nażreć i nachlać" a dlaczego nie? Skoro tamci chcą się szybko nachapać stosując bandyckie, 300 - 500 % marże.
  • @Ała mój portfel - No to trzeba było pójść do pracy, a nie tylko co samo w sieć się złapie, albo co dadzą. Na kiełbaskę byłoby stać, a jak za droga w sklepie kupić, samemu grilla zrobić i nie narzekać, bo robisz to cały czas. A jeśli grillowanie i sprzedaż kiełbasek to taki świetny interes, otworzyć stragan i bić miliony.
  • Ale on miał grilla i zamknąl za Tuska. Kiełbasa staniała ale prąd i gaz zdrożał tak że dziś kiełbasa kosztuje jedna sztuka 25 zł a połowa 15 zł. Tego grilla też ktoś zamknie.
  • @Ała mój portfel - Co to jest 25 PLN, przy obecnych zarobkach? Ceny gastro mocno idą w górę, dzięki nieudacznikom KO / PiS. Też chciałbyś dokładać do interesu śmieszny człowieku?
Reklama