Czas na odpoczynek (B-klasa)

Dobiegła końca pierwsza runda rozgrywek B-klasy w sezonie 2004/2005. Mistrzem jesieni został zespół Number One Braniewo, który nie przegrał ani jednego meczu. ZKS Olimpia Elbląg ze stratą trzech punktów do lidera uplasował się na drugim miejscu.

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze ZKS Olimpii wybrali się do Kamińska na mecz z tamtejszym Zalewem. Po pierwszej połowie i po dwóch bramkach Bogdana Wojtasa, Łukasza Gładka oraz jednym celnym trafieniu Grzegorza Szuckiego elblążanie prowadzili 5:0. Po zmianie stron nadal stroną przeważającą byli przyjezdni, którzy zdobyli jeszcze trzy bramki. Do siatki Zalewu trafiali kolejno Florek, Wojtas i Gładek.
     Mimo tak wysokiej wygranej elblążanie nie zdołali awansować na pierwsze miejsce w tabeli. Kolejny mecz bez porażki zanotował braniewski Number One który tym razem uporał się z Unią Urowo wygrywając 4:1.
     Teraz przed zespołami bardzo długa bo około pięciomiesięczna przerwa w rozgrywkach.

Komplet wyników 7. kolejki: Unia Urowo - Number One Braniewo 1:4, Zalew Kamińsk - ZKS Olimpia Elbląg 0:8, Tajfun Maliniak - Liga Pakosze 7:1, Orzeł Czyprki - Relax Płoskinia 0:1.

• Przecież 5 m-cy to chore. W B klasie 8 zespołów a w 4 grupach A klasowych jest po 3 x 12 i 1 x 14. Jaki problem przydzielić do każdej z grup po dwa zespoły i sprawa załatwiona. Będzie w A klasie po 14-16 zespołów. Po co robić zamieszanie i na siłę tworzyć grupę 8 zespołową. Kto widział w środku Europy przerwę 5 miesięcy pomiędzy rundami !!!
    0
    0
    nawigator(2004-10-06)
  • jestem za !!! osiem drużyn, chwilowe zawachanie formy, jakiś remis i cały rok w piz..