UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cały czas propaganda, nic się nie zmieniło. Wojsko? Banda dzieciaków bez pomysłu na życie, liczą tylko na łatwiznę za grube pieniądze ( szeregowy na wstępie 6000 zł). Nic nie potrafią, wręcz nabierają jeszcze większego doświadczenia z nic nierobienia w jednostce. Jeśli chodzi o pokazy sprzętu wojskowego, to też nie galopujmy. W 16 pułku logistycznym kupa złomu stoi do remontu nawet latami. TO NAPRAWDĘ STAN UMYSŁU. Smutne i przykre, ale prawdziwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    13
    sebx(2024-08-08)
  • @sebx - Mało wiesz jesteś laikiem więc nie mądrzyj się.
  • @Emel - Podyskutujmy merytorycznie: "liczą tylko na łatwiznę za grube pieniądze ( szeregowy na wstępie 6000 zł). Nic nie potrafią, wręcz nabierają jeszcze większego doświadczenia z nic nierobienia w jednostce. " - sama prawda, zapraszam cię do jednostki, to pokaże palcem którzy i gdzie. "TO NAPRAWDĘ STAN UMYSŁU. Smutne i przykre, ale prawdziwe. " - zgadzam się, jestem tam codziennie i niestety potwierdzam. Trudno mnie nazwać laikiem, sebx-ie. Czekam na kontrargumenty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Maniek odpowiedz(2024-08-08)
  • @Maniek odpowiedz - Ja będę miała 10 tysia netto, jako mechanik sprzętu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Przed przysięgą - Ona(2024-08-08)
  • @Przed przysięgą - Ona - Czy wszystko rozumiesz ?
  • Coś jeszcze wytłumaczyć?
Reklama