UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • większość piszących komentarze Wojsko widziało na filmach, a mądrali udają w każdej dziedzinie. zapraszam jednego z drugim w szeregi inaczej będziecie śpiewali. No ale będziecie musieli zdjąć rurki z tyłka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    jaaaaaaaaaaaaaa(2021-08-08)
  • @jaaaaaaaaaaaaaa - A co Ty w tym wojsku robisz ? Ćwiczą to tylko jednostki specjalne np. Grom, Agat, Formoza itd. Reszta wojska to nic nie robi. .. Skąd wiem, bo byłem, w niby w zawodowej armii. To więcej ćwiczyłem w zasadniczej służbie, niż teraz w tej "zawodowej". Jakie było moje rozczarowanie, to co zobaczyłem w tym niby wojsku. Absurdy jakich wiele. Zero walki wręcz. Jak zapytałem się dlaczego to dowódca odpowiedział, żeby wojsko nie połamało się. Podczas w gry w siatkę żołnierz wybił palca, to co zrobił dowódca? Wprowadził zakaz gry na dwa tygodnie, parodia. Plan zrealizowanych przedwsięzięć jest tylko podpisane, że wszystko zostało zrealizowane, a tak naprawdę ukrywasz się z dowódca plutonu przed dowódcą kompanii lub batalionu aby nas nie nakrył, że nic nie robimy. Dlatego wolałem odejść niż być w takim wojsku. Na pół roku co byłem w wojsku to może 10 dni poczułem, że jestem w wojsku, a o reszcie dni to szkoda pisać, bo w sumie nie ma o czym. Tylko szkoda mi tych żołnierzy i dowódc co chcą, aby te wojsko rozwijało się ale są im rzucane kłody pod nogi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Były Żołnierz(2021-08-08)
  • @Były Żołnierz - Poprostu jesteś ściemniaczem i zwykłym nierobem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Jaaaaaaaa(2021-08-08)
  • @Jaaaaaaaa - Tylko po co miałbym ściemniać? Pewnie jesteś żołnierzem i prawda w oczy kole. Jeśli chcesz to możemy porozmawiać o tej "ciężkiej służbie"osobiście i spróbujesz mnie przekonać, że mylę się. Co do spotkania to mam na myśli spór na argumenty, a nie na pieści. Mam bardzo wiele argumentów, co do nieróbstwa w wojsku. Uważam, że ta formacja jest potrzebna ale nie w tej formie jak teraz i jak napisałem wcześniej, są żołnierze co próbują coś zrobić ale Oni są w mniejszości. Odnośnie mojej pracy, to pracuję cały czas od skończenia technikum, a między czasie dorabiałem w wakacje od 8 roku, tak więc nie uważam się za nieroba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Były Żołnierz(2021-08-08)
  • @Były Żołnierz - zmień podpis nie zasługujesz na podpis żołnierz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    mariolkaz(2021-08-08)
  • @Były Żołnierz - A nie przyszło ci do głowy że jesteś ze słaby aby służyć w Wojsku ? Nie poradziłeś sobie z takimi problemami co wypisujesz to gdzie ty na wojnę chcesz iść? Problem jest w tobie nie w wojsku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Marekzzatorza(2021-08-08)
  • @Były Żołnierz - Co ty możesz chłopczyku powiedzieć o wojsku po 6 miesięcznej służbie??? Nie zdążyłeś zapewne nawet na poligon pojechać nie mówię już o misji. Głupoty wypisujesz synek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Kapitana(2021-08-08)
  • @Marekzzatorza - Jakie nie poradziłem. Jestem po 30,a w biegu na 3 km z karabinem zostawiałem z tyły dwudziestoparolatków, aż chorąży opieprzył ich, że fizycznie muszą dorównać, jak i siłowo. Takie to wojsko, nie wiem jak oni zdali testy. Z czym miałem sobie nie poradzić, jak niczego nie uczyli. Przecież pisałem, że zazwyczaj ukrywaliśmy się przed dowódcami na garażach, niby sprzęt naprawialiśmy, a siedzieliśmy i nic nie robiliśmy do 14.Tak szkoli się wojsko. Mieliśmy strzelanie raz w miesiącu, busolę trzymałem 3 razy w rękach przez pół roku, a mapę widziałem z daleka i to wszystko w teorii, zamiast iść w teren z busola i mapą w rękach i sprawdzić nas w praktyce co zrozumieliśmy. Tak wiem, mamy 21wiek i są GPS-y ale czasem mogą zespuć się. Ogólnie mówiąc to była najlżejsza praca jaką do tej pory wykonywałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Były Żołnierz(2021-08-08)
  • @Były Żołnierz - A emeryturę wojskową pobierasz?
Reklama